Turkiye Kupasi

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
10-23, 09:20 Division 4, Group 7 AE Jensen 1 - 0 The Sergen Yalcin Club Division 6, Group 16
10-23, 09:50 Division 3, Group 2 Football Club H 5 - 0 Annette FC Division 5, Group 10
10-23, 10:10 Division 2, Group 1 FC Tels 1 - 0 BK Posten Division 2, Group 2
10-23, 10:30 Division 4, Group 6 FC Protons 0 - 3 The Goal Factory Division 3, Group 3
10-23, 10:40 Division 3, Group 2 FC Mullie 2 - 1 Inno Milan Division 3, Group 3
10-23, 10:55 Süper Lig Mujilo 4 - 0 fc øbro Division 3, Group 4
10-23, 10:55 Division 4, Group 5 Højbjerg Falkens 0 - 1 VIP KONYA Division 3, Group 1
10-23, 11:05 Division 6, Group 16 TeamFaxe 1 - 2 Hammeren Division 5, Group 16
10-23, 11:20 Division 2, Group 1 Kansy United 2 - 4 FC lærke united Süper Lig
10-23, 11:30 Division 5, Group 14 FC Girafi 0 - 2 Club Egtved Division 3, Group 4
10-23, 12:30 Division 4, Group 5 LiverpooI Football 2 - 1 azores eagles Division 2, Group 2
10-23, 12:55 Division 2, Group 2 Bjørg United 1 - 2 SFS Talentzone Vest Division 3, Group 1
10-23, 13:00 Division 2, Group 1 Derby Boyz FC 3 - 1 Fazmo Süper Lig
10-23, 13:00 Süper Lig Team alpe 2 - 1 FC Varde Kings Division 3, Group 3
10-23, 13:10 Süper Lig FC Vithen 0 - 1 FC Pilen Süper Lig
10-23, 13:20 Division 2, Group 1 LA rams 2 - 0 Galatasaray SporKulübü Division 3, Group 3
10-23, 13:45 Division 4, Group 4 BarceIonaFC 0 - 5 FC Resimba Süper Lig
10-23, 14:25 Division 4, Group 6 Eddlethorpe Town FC 0 - 3 brøndby girls Division 2, Group 2
10-23, 14:35 Süper Lig The crazy gang 3 - 0 FC Odense M Division 2, Group 2
10-23, 15:15 Division 2, Group 1 Forza FCK 1 - 2 Yozgat SK Division 2, Group 1
10-23, 15:20 Division 3, Group 4 IF JESP 1 - 2 Manhattan Allstars Süper Lig
10-23, 15:35 Süper Lig ølstykke DC 2 - 0 madrid dt Division 2, Group 1
10-23, 15:40 Division 3, Group 4 JBA United 3 - 0 ISIS Division 5, Group 14
10-23, 16:20 Süper Lig På Toppen 4 - 0 Delije Beograd Division 2, Group 1
10-23, 17:10 Division 3, Group 2 Micks Talenter 3 - 1 Besiktas JK Danimarka Division 3, Group 3
10-23, 17:20 Division 5, Group 9 De glade armatøre 0 - 3 Manchester United IG Division 4, Group 4
10-23, 17:35 Division 4, Group 6 TeamBerisha 0 - 5 Miami Seahawks Division 3, Group 3
10-23, 17:40 Division 2, Group 2 Dynamo Chicken Kiev 1 - 2 Team Serup Senior Süper Lig
10-23, 17:40 Division 3, Group 3 ST Højby 0 - 2 Wølke United Division 3, Group 3
10-23, 17:45 Division 3, Group 1 Boogeyman FC 0 - 2 FC Sebs dreng Division 3, Group 2