Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
04-29, 11:20 |
Division 4, Group 1 |
Athletic Club Uglevang |
1 - 2 |
Leigh Football |
Division 2, Group 1 |
04-29, 11:50 |
Division 3, Group 3 |
Canterbury City |
2 - 1 |
Bedford Ramblers |
Division 3, Group 3 |
04-29, 11:50 |
Division 6, Group 1 |
Swoldan |
1 - 3 |
Herrestrup Hangers |
Division 3, Group 3 |
04-29, 11:50 |
Division 5, Group 8 |
Manchester mowers |
0 - 4 |
ClippityKlopp FC |
Division 4, Group 2 |
04-29, 11:55 |
Division 4, Group 1 |
FC Alfie |
1 - 0 |
Team Yalah |
Division 4, Group 2 |
04-29, 12:00 |
Division 3, Group 2 |
Easton Cowboys |
5 - 0 |
Macaw fc |
Division 6, Group 6 |
04-29, 12:05 |
Division 4, Group 5 |
CoventryAllStars |
1 - 2 |
FC Musvit |
Division 4, Group 4 |
04-29, 12:15 |
Division 4, Group 2 |
Hay FC |
1 - 0 |
OB United |
Division 3, Group 2 |
04-29, 12:20 |
Division 5, Group 15 |
Milton Keynes |
0 - 4 |
Nyborg United |
Division 5, Group 1 |
04-29, 12:30 |
Division 4, Group 7 |
FC Heino |
p1 - 1 |
Vandhenter FC |
Division 3, Group 1 |
04-29, 12:30 |
Division 4, Group 7 |
Brizzle Rovers |
1 - 0 |
REAL DROBETA |
Division 5, Group 11 |
04-29, 12:30 |
Division 4, Group 4 |
Primdal |
0 - 2 |
Laurel park united |
Division 5, Group 12 |
04-29, 12:40 |
Division 2, Group 1 |
Angel Spurs |
2 - 1 |
Only Fools and Donkeys |
Division 2, Group 1 |
04-29, 12:45 |
Division 6, Group 13 |
LZS BAJUR |
0 - 5 |
bordtennis |
Premier League |
04-29, 12:50 |
Division 2, Group 2 |
Malma AIF |
0 - 1 |
The Danish Vikings |
Premier League |
04-29, 12:55 |
Division 2, Group 1 |
Deportivo Vanløse |
3 - 0 |
Nakor |
Division 2, Group 1 |
04-29, 12:55 |
Division 4, Group 4 |
Magic Monkeys |
1 - 0 |
KS Albion |
Division 4, Group 7 |
04-29, 13:05 |
Division 5, Group 8 |
Ultra Stomil |
1 - 3 |
Tony United |
Division 5, Group 10 |
04-29, 13:05 |
Division 3, Group 3 |
KF Skenderbeu Korce |
3 - 0 |
AKM Rovers |
Division 5, Group 1 |
04-29, 13:10 |
Division 2, Group 1 |
Derby Boyz FC |
3 - 1 |
bøg city |
Division 4, Group 8 |
04-29, 13:20 |
Premier League |
liiiiiiiiiiverpool |
4 - 0 |
Bla fc |
Division 5, Group 10 |
04-29, 13:25 |
Premier League |
Mølle AllStars |
5 - 0 |
SV Svanhausen |
Division 5, Group 1 |
04-29, 13:30 |
Division 4, Group 2 |
AGF Wanderers |
2 - 0 |
KS Grodziszczko |
Division 3, Group 4 |
04-29, 13:40 |
Division 3, Group 2 |
New Mancunians FC |
4 - 0 |
Katherines United |
Division 4, Group 2 |
04-29, 13:40 |
Division 4, Group 3 |
Annesburg Athletic |
0 - 3 |
The Club Lion |
Premier League |
04-29, 13:50 |
Division 5, Group 2 |
FCCHUGUTII |
0 - 2 |
Cloud Nine Sports |
Division 4, Group 2 |
04-29, 13:50 |
Division 2, Group 2 |
AGF står sammen |
3 - 0 |
Sauville FF |
Division 4, Group 6 |
04-29, 13:55 |
Division 2, Group 1 |
Wood Green Utd |
2 - 0 |
FC JJA Sport Studio |
Division 4, Group 5 |
04-29, 13:55 |
Division 4, Group 7 |
The Wanderers |
3 - 0 |
Troublemakers FC |
Division 4, Group 4 |
04-29, 14:05 |
Division 2, Group 1 |
Bounty Ballers |
6 - 0 |
Holmesdale Fanatics |
Division 5, Group 5 |