Division 2, Group 2

Ligahistorie

Season 1st place 2nd place 3rd place
2014-29 Into The Blue FSV Hoffenheim Christiania Sport Club
2014-28 Star Bug Not A Hope BIFs drenge
2014-27 Ross RFC Team Thinggaard Popper United
2014-26 FSV Hoffenheim Båstlund Wildebeests Star Bug
2014-25 Pimpong FC Nivå IF Popper United
2014-24 Svenstrup champs dal liverpoll Popper United
2014-23 Siam in The Sky Jersie FC Svenstrup champs
2014-22 Båstlund Wildebeests Gideaspor Liverpool BP
2014-21 Siam in The Sky dj function Christiania Sport Club
2014-20 Liverpool BP FC moss Christiania Sport Club
2014-19 Arizona United SC AC Mappe FC moss
2014-18 FC Brutalis Christiania Sport Club AC Mappe
2014-17 Blushøjerne Stjernefræserne FC Brutalis
2014-16 Newcastle Utd Christiania Sport Club BK Scandinavia
2014-15 F C TVIS FC Junior Blushøjerne
2014-14 Pimpong FC FC Blokki FC moss
2014-13 Quan FC Newcastle Utd Christiania Sport Club
2014-12 F C TVIS Stougaard Allstars Olimpia BK
2014-11 Team Blumenhauser FC Blokki Balles reserver
2014-10 Båstlund Wildebeests Stougaard Allstars BK Scandinavia
2014-09 Team Blumenhauser FC Brutalis Imks FC
2014-08 Båstlund Wildebeests BK Scandinavia Winnys Warriors
2014-07 dj function Stougaard Allstars FC Sunnyvale
2014-06 Callstars FC Båstlund Wildebeests tspurs
2014-05 Kaoma Tempus Fugit Sandkassen
2014-04 F C TVIS HTC Hadsten Tempus Fugit
2014-03 STG FC Siam in The Sky F C TVIS
2014-02 Silver Daggers Malta bravehearts Esbjerg FC Pro
2014-01 Snedsted Juniors noahs drenge Esbjerg FC Pro
2013-52 dj function BUDBOYZXXX Malta bravehearts
2013-51 Larssen United The Jespers dj function
2013-50 Silver Daggers Shannara Breakers Larssen United
2013-49 Winnys Warriors Mighty Ducks Esbjerg FC Pro
2013-48 Emanuel Amager AC Mappe de ville piger slot
2013-47 Mighty Ducks Dato Fremad Emanuel Amager
2013-46 Silver Daggers tuts drenge de ville piger slot
2013-45 Point Taken Frechr Randers dj function
2013-44 F C TVIS Kineserne Emanuel Amager
2013-43 Frechr Randers The Jespers Emanuel Amager
2013-42 Odense wizards tuts drenge de ville piger slot
2013-41 Emanuel Amager Frechr Randers de ville piger slot
2013-40 Odense wizards Fc Sturm Andreas Magicians FC
2013-39 tuts drenge HTC Hadsten Andreas Magicians FC
2013-38 fc Pibedøden de ville piger slot Newcastle DT
2013-37 Frechr Randers Shannara Breakers fc Pibedøden
2013-36 Tottenham Rockspur BUDBOYZXXX Frechr Randers
2013-35 fc Pibedøden Royal Phoenix Shannara Breakers
2013-34 Catweazle NewcastIe United FC Tallstars
2013-33 tuts drenge Larssen United Frechr Randers
2013-32 Skamby Boldklub fc Pibedøden Royal Phoenix
2013-31 Miklos FC Schwarzenegger Frechr Randers
2013-30 AC Mappe Waka Waka Vigerslev BK Pokemon
2013-29 NewcastIe United FC Gloucester Galaxy AC Mappe
2013-28 Ac Amstrup Astronit AC Mappe
2013-27 Bobjoes Dream Team Team Ingerslev NewcastIe United FC
2013-26 Hørs Fremad FC Brutalis Bobjoes Dream Team
2013-25 Ac Amstrup Fc Reffstrup Hørs Fremad
2013-24 Bobjoes Dream Team Underground FC tuts drenge
2013-23 Hørs Fremad fc Pibedøden Ac Amstrup
2013-22 Larssen United Whenmans Boyz Hørs Fremad
2013-21 Miklos Balles reserver Whenmans Boyz
2013-20 fc Pibedøden Bruins FC Ac Amstrup
2013-19 Tallstars KS Cracovia Bruins FC
2013-18 Miklos Underground FC Tallstars
2013-17 fc Pibedøden Atlanta Hawks Miklos
2013-16 Afghanistan TPH Tulevia Ac Amstrup
2013-15 Vejlencia Shannara Breakers Frechr Randers
2013-14 AC Mappe FC Perto Shannara Breakers
2013-13 FC St Pauli Underground FC Shannara Breakers
2013-12 Tallstars FC Westchester Underground FC
2013-11 Tottenham Rockspur FC St Pauli Tallstars
2013-10 Bruins FC dal liverpoll Tallstars
2013-09 Kineserne Underground FC FC Westchester
2013-08 Overgaard Utd Ac Amstrup dal liverpoll
2013-07 Kineserne Underground FC dal liverpoll
2013-06 Vejlencia FC Perto HTC Hadsten
2013-05 Underground FC FC Tuborg Pils FC Perto
2013-04 Dallas Tornado Kineserne FC Perto
2013-03 Langesø FC OB Kabul City
2013-02 Dallas Tornado Molly FF Tallstars
2013-01 Hørs Fremad Tottenham Rockspur FC Perto
2012-52 noahs drenge fc Pibedøden Vejlencia
2012-51 Kabul City The Jespers Dallas Tornado
2012-50 OB Mjällby AIF fc Pibedøden
2012-49 Solbjerg FC Monsters Of Raiders fc Pibedøden
2012-48 noahs drenge Tottenham Rockspur Andeby forever
2012-47 Kineserne Vejlencia Monsters Of Raiders
2012-46 Odense wizards FC Westchester Tottenham Rockspur
2012-45 Wuppertaler SVB Molly FF Shannara Breakers
2012-44 fc Pibedøden Kabul City Kineserne
2012-43 FC Vithen Man City FC Tottenham Rockspur
2012-42 Wuppertaler SVB Kabul City Kineserne
2012-41 Peace Guardians Frechr Randers Kineserne
2012-40 Bath Posties Kabul City FC Perto
2012-39 Team alpe Vejlencia Kabul City
2012-38 AFC Baltimore Ravens Bath Posties Chicago Athletic Club
2012-37 Kaoma Thisted Boldklub Bath Posties
2012-36 Team alpe Snedsted Juniors Man City FC
2012-35 Bath Posties fc Pibedøden Snedsted Juniors
2012-34 Shannara Breakers Whitehawks fc Pibedøden
2012-33 mestrenerealmadrid Ross RFC Snedsted Juniors
2012-32 CamMar FC Thisted Boldklub Man City FC
2012-31 Ross RFC Shannara Breakers Man City FC
2012-30 magsof Thisted Boldklub fc Pibedøden
2012-29 Deportivo la Patitos Man City FC magsof
2012-28 Thisted Boldklub Tottenham Rockspur magsof
2012-27 Team Kjellerup Academy Man City FC Thisted Boldklub
2012-26 AC Mappe Arentsminde FC FC Mortensen SA
2012-25 Thisted Boldklub Man City FC FC Mortensen SA
2012-24 Winnys Warriors NewcastIe United FC Arentsminde FC
2012-23 Thisted Boldklub Ross RFC Shannara Breakers
2012-22 NewcastIe United FC The Flames Winnys Warriors
2012-21 Floppers Kaoma NewcastIe United FC
2012-20 Ac Amstrup FJ Tantor Floppers
2012-19 The Møller Boys The Flames FC St Pauli
2012-18 Muleby AllStars Fiefalk FC St Pauli
2012-17 ac Dj tiesto power mix Thisted Boldklub Fiefalk
2012-16 Humlebæk FC Shannara Breakers Thisted Boldklub
2012-15 Mighty Ducks FC Westchester Humlebæk FC
2012-14 magsof Thisted Boldklub Fiefalk
2012-13 Los Pollos Hermanos AC Mappe FC Westchester
2012-12 de ville piger slot FC Barcelona Gooners Fiefalk
2012-11 Thisted Boldklub Bruins FC Fiefalk
2012-10 AC Mappe Mudderungerne City The Jespers
2012-09 BIF UNITED Thisted Boldklub de ville piger slot
2012-08 FC Barcelona Gooners Gloucester Galaxy BIF UNITED
2012-07 Bath Posties VY Canis Majoris FC Gloucester Galaxy
2012-06 FC St Pauli fc leon de ville piger slot
2012-05 The Flames AC Mappe fanø kanibalerne
2012-04 Thisted Boldklub tuts drenge FC St Pauli
2012-03 Balestier Khalsa FC Team alpe de ville piger slot
2012-02 FC St Pauli Mjällby AIF tuts drenge
2012-01 Balestier Khalsa FC Kelleby Cows Gloucester Galaxy
2011-52 Kelleby Boldklub Mjällby AIF Tragic Town AFC
2011-51 Kelleby Cows Team alpe VY Canis Majoris FC
2011-50 Hickory Valley Hornets Abzzu VY Canis Majoris FC
2011-49 Mjällby AIF Ejstrup FC Tragic Town AFC
2011-48 Hickory Valley Hornets AC Mappe Kelleby Cows
2011-47 Mjällby AIF magsof Hickory Valley Hornets
2011-46 Bawans syge hold Kelleby Cows Kelleby Boldklub
2011-45 Oakland Raiders FC AC Mappe Kelleby Cows
2011-44 Don Quixotes Knights Mjällby AIF Kelleby Cows
2011-43 Todmorden Park Rangers Team Serup Senior Hickory Valley Hornets
2011-42 Wuppertaler SVB Kelleby Boldklub Mjällby AIF
2011-41 fc Pibedøden FC Congo Mjällby AIF
2011-40 Peace Guardians Svenstrup champs Wuppertaler SVB
2011-39 NsExtra Tragic Town AFC Bawans syge hold
2011-38 De Taktiske FC Wuppertaler SVB Bruins FC
2011-37 magsof fc Pibedøden De Taktiske FC
2011-36 Kelleby Cows Bath Rovers De Taktiske FC
2011-35 Bawans syge hold FcRuhwald AC Kærsgaard
2011-34 Mudderungerne City FC Turbo Ølstykke FC Congo
2011-33 AC Mappe tuts drenge Bath Rovers
2011-32 magsof FC Jooga Boonito Shannara Breakers
2011-31 FcRuhwald Ac dragon IF tuts drenge
2011-30 Odense Tigers Winnys Warriors Wombass IF
2011-29 FCsønderjyske Paris FC Turbo Ølstykke
2011-28 Abzzu Odense Tigers Paris
2011-27 Muleby AllStars Ac dragon IF Kelleby Cows
2011-26 mosen FCsønderjyske Muleby AllStars
2011-25 Ac dragon IF FcRuhwald Bath Rovers
2011-24 FcRuhwald Muleby AllStars Abzzu
2011-23 mosen Parvu AS Abzzu
2011-22 Bawans syge hold de ville piger slot Bath Rovers
2011-21 stubeworld Ac dragon IF de ville piger slot
2011-20 FcRuhwald RockerKlubben Ac dragon IF
2011-19 Jarmsted BK Tragic Town AFC RockerKlubben
2011-18 Brunsvig boldklub bæko Jarmsted BK
2011-17 Aalborg BoldkIub PAN united Brunsvig boldklub
2011-16 Team Prowler Bumle IF PAN united
2011-15 Borre Soccer Academy AG København BK Bumle IF
2011-14 Hertha Berliner SC Newcastle og BK PAN united
2011-13 FC Schøtt FC Bane Hertha Berliner SC
2011-12 FC Felix Team alpe FC Schøtt
2011-11 De forsinkede lyn Skibonitten FC Schøtt
2011-10 TPH Tulevia Bumle IF FC Bane
2011-09 Team Prowler Fiefalk Bumle IF
2011-08 FC Schøtt sheffwFC Hertha Berliner SC
2011-07 Skibonitten Vimmer FC sheffwFC
2011-06 AC Dunner Ejstrup FC F C TVIS
2011-05 Newcastle og BK RockerKlubben Ejstrup FC
2011-04 Skibonitten Inter Academy (Deleted) Newcastle og BK
2011-03 Gloucester Galaxy Bumle IF Paris
2011-02 Klorin Tam FC Munkebo (Deleted) de ville piger slot
2011-01 Elephants FC Gloucester Galaxy FC Munkebo (Deleted)
2010-52 EMEK FC team Haldbjerg Elephants FC
2010-51 Gloucester Galaxy Team alpe RockerKlubben
2010-50 Real Madrid Forever FC Lamah Team alpe
2010-49 FC Arthurs Riddere Ceara Sporting Club Gloucester Galaxy
2010-48 Pjerrot Allstars LFA Sportsforening RockerKlubben
2010-47 NsExtra FC Munkebo (Deleted) RockerKlubben
2010-46 AC Dunner FC Arthurs Riddere NsExtra
2010-45 Bad Company United Gloucester Galaxy FC Nakama
2010-44 The Arsenal Team EMEK FC AC Dunner
2010-43 Hickory Valley Hornets Team Prowler AC Dunner
2010-42 Bad Company United Langesø FC AC Dunner
2010-41 The Umbalumbas EMEK FC Team Prowler
2010-40 FC Resimba Arizona SC The Umbalumbas
2010-39 Gloucester Galaxy Tragic Town AFC The Arsenal Team
2010-38 Anderlecht AC Dunner The Arsenal Team
2010-37 Gloucester Galaxy Elsinby Town FC The Arsenal Team
2010-36 EMEK FC Striberne Forever Elsinby Town FC
2010-35 Welsh Crusaders FC Tindinge Banke The Arsenal Team
2010-34 Gloucester Galaxy EMEK FC FC Tindinge Banke
2010-33 Team Müller AC Dunner Pjerrot Allstars
2010-32 EMEK FC FC Arthurs Riddere Team Prowler
2010-31 FC Real Brøndby Gloucester Galaxy Los Pollos Hermanos
2010-30 Team Prowler Black Hawk Rulers AC Dunner
2010-29 Gloucester Galaxy Batum FC Los Pollos Hermanos
2010-28 Power Team Black Hawk Rulers Gloucester Galaxy
2010-27 stubeworld AC Dunner Gloucester Galaxy
2010-26 Black Hawk Rulers Team Müller Gloucester Galaxy
2010-25 Jespersen boldklub Suspekt IF Sejersen FC
2010-24 Arizona SC AC Dunner Gloucester Galaxy
2010-23 FC Turbostjernen Team Prowler FC Tindinge Banke
2010-22 WaterGate Bulows drenge FC Munkebo (Deleted)
2010-21 FC Arthurs Riddere The Brøndby United Bulows drenge
2010-20 Batum FC The Møller Boys Gloucester Galaxy
2010-19 Boracay Island Bulows drenge Batum FC
2010-18 Jespersen boldklub Balles reserver Batum FC
2010-17 Drengene fra VESTegnen FC Arthurs Riddere Batum FC
2010-16 Black Hawk Rulers Jespersen boldklub Bulows drenge
2010-15 Arizona SC New United FC Munkebo (Deleted)
2010-14 Horning All Starz FC (Deleted) EMEK FC Bulows drenge
2010-13 FC JeppeV Herrestrup IK Bulows drenge
2010-12 New United bæko Bulows drenge
2010-11 JOJ Newcastle DT bæko
2010-10 New United Herrestrup IK JOJ
2010-09 Elsinby Town FC Horning All Starz FC (Deleted) FC JeppeV
2010-08 FC Phrofphenhund NBA Allstars New United
2010-07 The Brøndby United Team Prowler Horning All Starz FC (Deleted)
2010-06 Arizona SC Team Kejsing NBA Allstars
2010-05 Equinox Jespersen boldklub The Møller Boys
2010-04 Arizona SC FC Arthurs Riddere the newbies aber (Deleted)
2010-03 FC Lundsted Herrestrup IK Arizona SC
2010-02 FC Arthurs Riddere FC Sunnyvale Jespersen boldklub
2010-01 Arizona SC FC Lundsted FC Arthurs Riddere
2009-53 Club Mansour (Deleted) Herrestrup IK Arizona SC
2009-52 Gedsted Boys Oakland Raiders FC Club Mansour (Deleted)
2009-51 The Umbalumbas EMEK FC The Baltimore Ravens (Deleted)
2009-50 Gedsted Boys fc indkøring Herrestrup IK
2009-49 ARENTS UNITED (Deleted) Rolund Club Mansour (Deleted)
2009-48 Gedsted Boys Oakland Raiders FC FC Vistoo (Deleted)
2009-47 DGL IF Thorsholm Oakland Raiders FC
2009-46 Bulows drenge FC Jooga Boonito DGL IF
2009-45 Chelsea Superstars Hartford (Deleted) Club Mansour (Deleted)
2009-44 FC Kirkegård Herrestrup IK Hartford (Deleted)
2009-43 Batum FC Svendborg Gedsted Boys
2009-42 Bulows drenge FC lærke united Oakland Raiders FC
2009-41 Svendborg FC Excaliburs FC lærke united
2009-40 Svenstrup champs Bulows drenge Svendborg
2009-39 Hartford (Deleted) FC Munkebo (Deleted) Bulows drenge
2009-38 Team Prowler Gedsted Boys FC lærke united
2009-37 FC Arthurs Riddere Rubberduck FC FC Vistoo (Deleted)
2009-36 Power Team FC Munkebo (Deleted) Barcalona FCC
2009-35 Team Prowler FC Arthurs Riddere FC lærke united
2009-34 Barcelona Giants Karla Cubs United FC Arthurs Riddere
2009-33 FC Elsø NBA Allstars Barcelona Giants
2009-32 Barcalona FCC The crazy gang Barcelona Giants
2009-31 FC Arthurs Riddere Rubberduck FC FC Jooga Boonito
2009-30 Karla Cubs United FC Fodnote Barcalona FCC
2009-29 Batum FC Los LaCoste Rubberduck FC
2009-28 Barcelona Giants Club Mansour (Deleted) AaBGiants (Deleted)
2009-27 Atlanta Hawks Fru Arnecke FC (Deleted) Denydeny
2009-26 FC Lundsted Goths Drenge Denydeny
2009-25 Zorro Vinkelvej IF Club Mansour (Deleted)
2009-24 Trescal (Deleted) FC Arthurs Riddere Denydeny
2009-23 Skibonitten Barcelona Giants Trescal (Deleted)
2009-22 Hat FC Karla Cubs United Barcelona Giants
2009-21 Vinkelvej IF Notts County (Deleted) Karla Cubs United
2009-20 holst united Udinese FC Munkebo (Deleted)
2009-19 SIF Spangsbjerg Svenstrup champs Trescal (Deleted)
2009-18 Borre Soccer Academy Sunic Vinkelvej IF
2009-17 Skibonitten Club Mansour (Deleted) Stjernen RC
2009-16 Neuchatel Xamax Corinthians Europe Notts County (Deleted)
2009-15 Brøndby IF Dream Team Borre Soccer Academy Neuchatel Xamax
2009-14 SIF Spangsbjerg alle hader os (Deleted) Borre Soccer Academy
2009-13 Herrestrup IK FC Kirkegård Brøndby IF Dream Team
2009-12 Borre Soccer Academy Tigerdyr (Deleted) Herrestrup IK
2009-11 Brøndby IF Dream Team FC lærke united Herrestrup IK
2009-10 Banankage CF Corinthians Europe FC lærke united
2009-09 Denydeny Herrestrup IK Notts County (Deleted)
2009-08 Barcelona Giants Spacies FC Munkebo (Deleted)
2009-07 Dream IF Omme United FC Spacies
2009-06 Sebbersund BK FC Arthurs Riddere Club Mansour (Deleted)
2009-05 Herrestrup IK Omme United FC Sebbersund BK
2009-04 Glamsbjerg IF FC Løvbjerg Romanow FC
2009-03 Team Teflo (Deleted) Aksehirspor SK IFC Espoo
2009-02 EMEK FC Romanow FC Oakland Raiders FC
2009-01 Fru Arnecke FC (Deleted) Power Team Romanow FC
2008-52 Denydeny FC Lundsted Romanow FC
2008-51 Spacies EMEK FC Fru Arnecke FC (Deleted)
2008-50 Karla Cubs United FC Lundsted Romanow FC
2008-49 Brøndby IF Dream Team De Flyvende Læger (Deleted) Rejes FC
2008-48 Barcelona Giants Tha Goaldiggerz EMEK FC
2008-47 Talentfield Academy Fusilier United Tha Goaldiggerz
2008-46 Denydeny Kelleby Cows Talentfield Academy
2008-45 De Flyvende Læger (Deleted) Romanow FC Denydeny
2008-44 Talentfield Academy Barcelona Giants Denydeny
2008-43 Kelleby Cows Arizona SC Talentfield Academy
2008-42 Fru Arnecke FC (Deleted) Romanow FC Talentfield Academy
2008-41 FJ Tantor SebUnited Fru Arnecke FC (Deleted)
2008-40 Leeds United FC Dk Karla Cubs United Kelleby Cows
2008-39 FC Jooga Boonito Team Rumley Leeds United FC Dk
2008-38 Wuppertaler SV randers fb Corinthians Europe
2008-37 FC Jooga Boonito Karla Cubs United Los LaCoste
2008-36 Wuppertaler SV chris M SebUnited
2008-35 Glamsbjerg IF Team Rumley FC Lundsted
2008-34 Wuppertaler SV Kelleby Cows Arizona SC
2008-33 FC Kirkegård FC Lundsted Kelleby Cows
2008-32 AC BOLL (Deleted) Corinthians Europe FC Lundsted
2008-31 chris M Karla Cubs United AC BOLL (Deleted)
2008-30 Sir team randers 04 Karla Cubs United
2008-29 Millwall United Ottawa Senators (Deleted) Sir
2008-28 FC Kirkegård FC Lundsted Karla Cubs United
2008-27 FC Gladsaxe United (Deleted) Vestegnens Elite FC Lundsted
2008-26 Kelleby Cows AC BOLL (Deleted) FC Lundsted
2008-25 chris M Ottawa Senators (Deleted) Karla Cubs United
2008-24 Sejersen FC Kondi FC Lundsted
2008-23 team randers 04 Rex FC FJ Tantor
2008-22 Arizona SC FC Kirkegård Karla Cubs United
2008-21 Sejersen FC Real Fantasy AC BOLL (Deleted)
2008-20 Vicenza FC (Deleted) Meisters Albinoleffe
2008-19 Real Fantasy Hertha Berliner SC Meisters
2008-18 Sejersen FC AC BOLL (Deleted) Real Fantasy
2008-17 Kølkær FC Kelleby Cows Hertha Berliner SC
2008-16 Vicenza FC (Deleted) ALDI Albinoleffe
2008-15 Hertha Berliner SC Kølkær FC Kondi
2008-14 Real Tempo Vicenza FC (Deleted) Kølkær FC
2008-13 Kondi Glamsbjerg IF AC BOLL (Deleted)
2008-12 Vicenza FC (Deleted) Team Teflo (Deleted) Kondi
2008-11 Chelsea Guns Kristrup BK Kondi
2008-10 Dansk Elitesport Sejersen FC Kondi
2008-09 chris M Team Teflo (Deleted) Barcalona FCC
2008-08 FC Odense United Kølkær FC Barcalona FCC
2008-07 Favre United Himmelev Veddelev BK Barcalona FCC
2008-06 Millwall United Meisters The White Tigerz (Deleted)
2008-05 Romanow FC RANDERS westside (Deleted) Favre United
2008-04 Winnipeg Jets Talentfield Academy Favre United
2008-03 FC Kirkegård Kristrup BK Kondi
2008-02 Team Lunden Himmelev Veddelev BK Kristrup BK
2008-01 chris M FC Kirkegård Kristrup BK
2007-52 AC Horsens Real Martin CF (Deleted) chris M
2007-51 Spacies AC BOLL (Deleted) AC Horsens
2007-50 Barcalona FCC frederikssunds løver (Deleted) chris M
2007-49 AC Søby Andreas Vangsted Rafn Barcalona FCC
2007-48 De Flyvende Læger (Deleted) frederikssunds løver (Deleted) Andreas Vangsted Rafn
2007-47 Scandic Food (Deleted) Spacies AC Horsens
2007-46 The Korners Meisters Andreas Vangsted Rafn
2007-45 Spacies AC Horsens KFA IF
2007-44 The Korners De Flyvende Læger (Deleted) Albinoleffe
2007-43 Spacies FC Kirkegård AC Horsens
2007-42 Albinoleffe Juventus DT (Deleted) FC Kirkegård
2007-41 Westergaard FC (Deleted) Juventus DT (Deleted) Hornuglerne AC (Deleted)
2007-40 FC Noes Udvalgte Juventus DT (Deleted) chris M
2007-39 Holeby United (Deleted) chris M FC Kirkegård
2007-38 Schiøtt Dream Team (Deleted) Real Nissemand (Deleted) Andreas Vangsted Rafn
2007-37 Hornuglerne AC (Deleted) AC Horsens Andreas Vangsted Rafn
2007-36 Juventus DT (Deleted) chris M qwert (Deleted)