Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
04-30, 16:25 |
Division 2, Group 2 |
Curiosity FC |
2 - 1 |
Vdrjchr |
Division 4, Group 2 |
04-30, 16:35 |
Division 2, Group 2 |
Hjortespring FC |
2 - 1 |
Not A Hope |
Allsvenskan |
04-30, 16:45 |
Division 5, Group 1 |
Boothstown City |
0 - 4 |
blære |
Division 4, Group 1 |
04-30, 16:45 |
Division 2, Group 2 |
The Djurhuus Academy |
0 - 1 |
Abrikode FC |
Division 2, Group 1 |
04-30, 16:45 |
Division 3, Group 4 |
Fc godthåb |
0 - 3 |
West End Warriors |
Division 2, Group 1 |
04-30, 16:45 |
Division 3, Group 1 |
Skytteengen |
6 - 0 |
Herfølge Masterclass |
Division 4, Group 3 |
04-30, 16:50 |
Division 5, Group 3 |
NBK FC |
0 - 5 |
FC Damgaard |
Division 2, Group 2 |
04-30, 17:05 |
Division 3, Group 1 |
Hvidbjøren |
2 - 0 |
FC Geithus |
Division 4, Group 2 |
04-30, 17:05 |
Division 3, Group 3 |
Agrispor |
0 - 1 |
SilkeBorlin |
Division 2, Group 1 |
04-30, 17:10 |
Division 4, Group 3 |
Bundskraberen IF |
0 - 1 |
FC Barcelona Club |
Division 2, Group 1 |
04-30, 17:20 |
Division 2, Group 2 |
FC Vestersager |
0 - 2 |
Manchester United XXI |
Allsvenskan |
04-30, 17:20 |
Division 5, Group 4 |
FC Folmer United |
2 - 0 |
FC TopDog |
Division 3, Group 4 |
04-30, 17:30 |
Division 3, Group 2 |
Barnetfc |
2 - 1 |
LilChamp |
Division 3, Group 4 |
04-30, 17:35 |
Division 3, Group 4 |
Hasseris CF |
0 - 2 |
Ignotus |
Allsvenskan |
04-30, 17:40 |
Division 2, Group 1 |
Torpedo Trollhättan |
1 - 3 |
Amatør Holdet |
Allsvenskan |
04-30, 17:40 |
Division 3, Group 1 |
FC Niemann |
2 - 1 |
Fc Siberia |
Division 3, Group 3 |
04-30, 17:55 |
Division 3, Group 1 |
Choke City |
1 - 0 |
Calcio Sampdoria |
Division 4, Group 2 |
04-30, 17:55 |
Division 4, Group 2 |
Höttur FC |
1 - 2 |
Nyborg Boldklub |
Division 4, Group 3 |
04-30, 18:20 |
Division 2, Group 1 |
Brøndby Masters |
3 - 1 |
ChaPowChangTow |
Division 3, Group 2 |
04-30, 18:35 |
Division 4, Group 2 |
Espe BK |
0 - 2 |
Kara FC |
Division 2, Group 1 |
04-30, 18:35 |
Division 3, Group 1 |
Sky DT |
2 - 0 |
Odense Debut |
Division 3, Group 4 |
04-30, 18:45 |
Division 4, Group 4 |
Elephant AC |
3 - 0 |
Brøndholt IF |
Division 3, Group 4 |
04-30, 18:45 |
Division 2, Group 2 |
Laumann FC |
4 - 0 |
Hippie |
Division 4, Group 5 |
04-30, 18:55 |
Allsvenskan |
AaIborg BK |
2 - 0 |
Mr champ |
Division 4, Group 2 |
04-30, 18:55 |
Division 4, Group 2 |
Ramback |
1 - 2 |
IF Enkoping |
Division 3, Group 3 |
04-30, 19:05 |
Division 4, Group 1 |
Thisted Brewers Junior |
2 - 0 |
Mesterne IF |
Division 4, Group 2 |
04-30, 19:10 |
Division 2, Group 2 |
Alssund |
0 - 3 |
Kjersoe BK |
Division 2, Group 1 |
04-30, 19:10 |
Division 3, Group 4 |
FC Surprise |
3 - 0 |
De Utilpassede |
Division 2, Group 2 |
04-30, 19:15 |
Division 4, Group 3 |
Challengers |
1 - 0 |
Skagen IK |
Division 4, Group 5 |
04-30, 19:15 |
Division 2, Group 2 |
The Red Tigers |
3 - 1 |
Als EliteSport |
Division 4, Group 6 |