Understated Excellence
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 0 | U | Plummer FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 00:40 |
1 - 1 | U | bordtennis | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 06:55 |
1 - 1 | U | KS Grodziszczko | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 07:55 |
1 - 2 | T | Yeovil Hammers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 16:35 |
1 - 0 | T | Wniem United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 17:35 |
2 - 0 | V | Nigatoni CF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 09:00 |
2 - 1 | V | Krabby Patty FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 10:35 |
1 - 0 | T | Derby Boyz FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 13:50 |
1 - 1 | U | Nameless | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 20:50 |
2 - 0 | T | Pigeon FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 08:50 |
2 - 1 | V | DME United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 11:20 |
3 - 0 | V | Cavaliers FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 12:30 |
1 - 1 | U | Franko FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 12:55 |
2 - 2 | U | Malma AIF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 13:50 |
1 - 1 | U | Plummer FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 01:10 |
1 - 1 | U | KS Grodziszczko | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 11:55 |
1 - 4 | V | Krabby Patty FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 12:15 |
Optakt » | - | Olympica De Arsenal | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 21:25 |
Optakt » | - | Yeovil Hammers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 07:35 |
Optakt » | - | Olympica De Arsenal | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 11:45 |
Optakt » | - | Wniem United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 14:00 |
Optakt » | - | Cavaliers FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 16:45 |
Optakt » | - | bordtennis | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 22:10 |
Optakt » | - | DME United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 00:30 |
Optakt » | - | Franko FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 13:45 |
Optakt » | - | Pigeon FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 18:35 |
Optakt » | - | Malma AIF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 19:55 |
Optakt » | - | Nameless | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 03:20 |
Optakt » | - | Derby Boyz FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 06:45 |
Optakt » | - | Nigatoni CF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 13:05 |