Understated Excellence

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 V Hjortespring FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 07:00
2 - 0 T Team Hustler 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 13:40
0 - 1 T FC Berggreen 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 15:35
1 - 0 T Aldersdrengene 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 16:35
0 - 0 U Ølstykkes Stolthed 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 23:30
2 - 1 T Quistgaard FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 01:25
0 - 0 U Prague FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 01:35
2 - 0 V Marseille United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 09:25
0 - 1 V FC Benspænd 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 20:50
0 - 1 T Valencia CF Forever 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/11, 05:40
0 - 0 U FC lærke united 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/11, 10:35
1 - 0 T Los Blancos XI 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/11, 15:05
1 - 0 V Madrid Sports Academy 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/11, 18:40
2 - 0 V Bexley FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 00:10
0 - 1 V LBI Sportsforening 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:30
2 - 0 V Quistgaard FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:15
0 - 0 U Team Hustler 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:45
0 - 1 V Marseille United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:10
1 - 2 V FC Berggreen 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:30
Optakt » - Bexley FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 14:50
Optakt » - Hjortespring FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 18:00
Optakt » - Aldersdrengene 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 21:00
Optakt » - Madrid Sports Academy 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 23:25
Optakt » - FC lærke united 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/11, 01:30
Optakt » - Los Blancos XI 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/11, 07:00
Optakt » - Valencia CF Forever 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 28/11, 10:25
Optakt » - LBI Sportsforening 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/11, 22:35
Optakt » - Ølstykkes Stolthed 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 29/11, 00:10
Optakt » - FC Benspænd 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/11, 06:10
Optakt » - Prague FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 29/11, 11:55