Gunners Arsenal

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 V Small Bois 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 02:05
5 - 0 V AC zisser 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 07:35
1 - 1 U Chælsea FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 12:40
4 - 0 T The Akademi KNVB Beker, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 18/10, 17:40
2 - 1 V Trufflers United 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 20:15
1 - 0 T Tassimo 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 23:05
0 - 0 U Chefen af AUD 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 18:55
1 - 2 T FC Pølse 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 21:55
1 - 0 V F C Saints 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 22:20
2 - 1 T Bankz IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 23:20
2 - 0 V SHT United 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 08:55
0 - 4 V FC Razor 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 14:05
1 - 3 V Dunse Drengen 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 18:55
1 - 1 U Chælsi FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 21:20
1 - 2 V Roskilde Saints 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/10, 09:45
0 - 2 T Bankz IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 13:15
0 - 2 T Tassimo 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 16:05
0 - 1 T Elms City 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 20:40
0 - 0 U AC zisser 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/10, 21:50
0 - 1 V Trufflers United 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 07:30
2 - 0 V Roskilde Saints 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/10, 07:55
1 - 1 U Small Bois 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 09:15
2 - 0 V Chælsea FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/10, 09:25
1 - 2 V SHT United 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/10, 06:50
0 - 4 T Dunse Drengen 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 10:50
2 - 0 V Chælsi FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 13:05
2 - 0 T Elms City 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/10, 20:25
1 - 0 V FC Razor 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 23:30
1 - 1 U F C Saints 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 01:55
3 - 0 T FC Pølse 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 07:55
Optakt » - Chefen af AUD 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 10:10