Galapagos

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
Optakt » - Calles Hær 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:20
Optakt » - El espiritu de equipo 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:10
Optakt » - Dame Ndoye 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 13:10
Optakt » - Club SHT 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 15:25
Optakt » - Galactik Football 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/09, 07:20
Optakt » - Team Winner Fishes 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/09, 08:30
Optakt » - Shiners FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/09, 09:25
Optakt » - FC Sallingsund 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 17/09, 11:05
Optakt » - Suppenervarm 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 17/09, 14:05
Optakt » - Gruen Boldklub 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/09, 07:35
Optakt » - Crazy Horse 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/09, 15:00
Optakt » - FC Koebenhafnia 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/09, 15:40
Optakt » - Excelsior United 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/09, 19:05
Optakt » - Houlbjerg IK 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/09, 23:25
Optakt » - Calles Hær 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 08:55
Optakt » - Galactik Football 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 17:00
Optakt » - FC Sallingsund 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 17:25
Optakt » - De Rigtige McCoys 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 20:30
Optakt » - El espiritu de equipo 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 23:10
Optakt » - Club SHT 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 05:00
Optakt » - De Rigtige McCoys 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 07:25
Optakt » - Dame Ndoye 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 16:25
Optakt » - Excelsior United 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 23:15
Optakt » - Gruen Boldklub 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 05:40
Optakt » - Crazy Horse 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 07:25
Optakt » - Houlbjerg IK 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 13:55
Optakt » - FC Koebenhafnia 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 18:10
Optakt » - Team Winner Fishes 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 04:30
Optakt » - Shiners FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 08:25
Optakt » - Suppenervarm 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/09, 09:55