Team Peace

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 3 T BirkedalUnited 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 09:55
4 - 0 T Stege Lendemarke FC 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:35
0 - 1 T Alectico Academy CF 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:45
0 - 4 T Leftfield FC Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 15:35
2 - 1 V Freshy XI 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 17:25
0 - 3 V Barquero 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:35
3 - 0 T HORNagain 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:30
Optakt » - INTER GOL CF 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:45
Optakt » - KongKjems 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I dag, 15:40
Optakt » - agf sejrer igen Copa del Rey, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp I dag, 19:20
Optakt » - La Llamera 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:10
Optakt » - Barbadillo 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/11, 05:25
Optakt » - GingerUnited 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 06:05
Optakt » - Rashua Medarf 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 10:30
Optakt » - Team Firestar 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/11, 14:55
Optakt » - Stege Lendemarke FC 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 01:20
Optakt » - FewsterFC 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 10:45
Optakt » - Samba Bamba 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 13:50
Optakt » - HORNagain 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 18:15
Optakt » - Alectico Academy CF 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 18:50
Optakt » - Barquero 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 09:15
Optakt » - FewsterFC 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 13:30
Optakt » - Freshy XI 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 14:40
Optakt » - BirkedalUnited 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 22:30
Optakt » - Team Firestar 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 23:50
Optakt » - Barbadillo 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 01:15
Optakt » - Samba Bamba 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 07:35
Optakt » - Rashua Medarf 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 09:35
Optakt » - GingerUnited 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 11:10
Optakt » - La Llamera 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 09:50
Optakt » - INTER GOL CF 4. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 11:25
Optakt » - KongKjems 4. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 11:50