Kulhuse

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 V Juhlemandens Nisser 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 09:00
1 - 0 V Watton Town Fc Ungdomshold 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 18:30
4 - 0 V Brillerij 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 18:50
1 - 2 V FC Therapist 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 20:55
1 - 0 V Det Snaldrede Bork 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 21:40
1 - 1 U Olzz 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:45
1 - 1 U LFC liverpool football 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 09:30
4 - 1 V Southmoor 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:25
2 - 0 T SK Sokol Stary Tekov Ungdomshold 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 16:50
1 - 0 V AC Tommerup 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 23:25
1 - 1 U MOT Mavericks 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:20
0 - 1 V Anfield Road FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:00
0 - 4 V Guld Knudsen 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I dag, 18:30
Optakt » - Pittsburgh Penguins 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 23:45
Optakt » - Cool gurl 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 28/05, 07:30
Optakt » - Juhlemandens Nisser 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/05, 11:15
Optakt » - Det Snaldrede Bork 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 28/05, 12:00
Optakt » - LFC liverpool football 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/05, 16:30
Optakt » - Watton Town Fc Ungdomshold 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 29/05, 08:35
Optakt » - Brillerij 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 29/05, 13:10
Optakt » - Cool gurl 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/05, 13:55
Optakt » - FC Therapist 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/05, 15:35
Optakt » - MOT Mavericks 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 06:50
Optakt » - Anfield Road FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 09:35
Optakt » - Guld Knudsen 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 18:50
Optakt » - AC Tommerup 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 19:00
Optakt » - Pittsburgh Penguins 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 19:30
Optakt » - Southmoor 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 23:00
Optakt » - SK Sokol Stary Tekov Ungdomshold 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/05, 05:05
Optakt » - Olzz 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/05, 11:55