Solbakken Academy

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Bøøøøh 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 09/09, 06:10
4 - 0 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 09/09, 08:35
4 - 0 V Oldham Forever 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/09, 09:15
1 - 2 V Team Yasar Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 09/09, 11:55
2 - 0 V Joshy United 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/09, 13:50
0 - 4 V Urmal 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 09/09, 17:20
1 - 1 U Johns Corner 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 09/09, 19:00
3 - 0 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 09/09, 22:55
2 - 0 V Cidade Do Porto Santo 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/09, 00:20
0 - 9 V CD Maios 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 10/09, 05:40
4 - 0 T Gamba Kibe Osaka Cup of Portugal, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 10/09, 12:20
5 - 0 V FC Chrisern 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/09, 14:35
1 - 2 V Skælskør Boldklub IF Newcomers Challenge, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 10/09, 16:05
1 - 2 V FC Wild Dogs 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 10/09, 20:20
8 - 0 V AC Gondoriz 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/09, 00:25
0 - 4 V CD Silveiras 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 11/09, 08:45
7 - 1 V FC Tibi 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/09, 11:10
8 - 0 V Carvas 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/09, 13:45
2 - 1 V Partizan Serbia FC Newcomers Challenge, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 11/09, 15:10
3 - 0 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 11/09, 16:35
0 - 2 V MCFC II 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 11/09, 18:55
0 - 5 V FC Chrisern 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 05:20
0 - 2 V Joshy United 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 06:50
1 - 0 T Thomas seje drenge 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 09:25
0 - 3 T Gremio Internacional Newcomers Challenge, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 12/09, 12:20
4 - 1 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 12/09, 14:05
4 - 0 V Urmal 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/09, 17:40
0 - 3 T Johns Corner 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/09, 22:55
2 - 0 V Bøøøøh 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/09, 05:20
6 - 0 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 13/09, 13:30
2 - 2 U Thomas seje drenge 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/09, 16:45
0 - 7 V AC Gondoriz 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 13/09, 20:45
0 - 4 V Oldham Forever 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 13/09, 21:40
0 - 5 V FC Tibi 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 04:55
0 - 4 V Carvas 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 08:40
3 - 0 V MCFC II 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 11:50
6 - 0 V CD Silveiras 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:30
5 - 0 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp I går, 19:30
4 - 1 V Orient BK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp I går, 22:40
2 - 1 V FC Wild Dogs 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 23:15
4 - 0 V CD Maios 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:55
1 - 4 V Cidade Do Porto Santo 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:15