Snake Town IF

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 4 V Rødekro Ballhogs 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:40
2 - 0 V Purespur 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 11:15
0 - 2 V Chefen af AUD 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:10
1 - 0 V Flæskeholdet 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:25
0 - 0 U Fjordsiden FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:20
Optakt » - Fc Gellert 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:30
Optakt » - TheWedel Turkiye Kupasi, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I dag, 13:55
Optakt » - Slim Shady 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 16:15
Optakt » - FC Lulutøsen 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:15
Optakt » - Sporting Brøndby 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:25
Optakt » - fc guldberg 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 22:15
Optakt » - Lonytoons FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 22:45
Optakt » - Flying Dutchmen 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 07:55
Optakt » - Cornflakes IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/10, 09:55
Optakt » - Guille Enterprise AFC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 15:20
Optakt » - Purespur 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/10, 23:05
Optakt » - Egons team 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 08:35
Optakt » - Slim Shady 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 12:20
Optakt » - Rødekro Ballhogs 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 19:00
Optakt » - Guille Enterprise AFC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 03:25
Optakt » - Flæskeholdet 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 14:25
Optakt » - Fjordsiden FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 17:45
Optakt » - Egons team 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 20:30
Optakt » - Chefen af AUD 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 21:25
Optakt » - Flying Dutchmen 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 09:50
Optakt » - fc guldberg 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 10:50
Optakt » - Lonytoons FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 12:10
Optakt » - Cornflakes IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 19:05
Optakt » - Sporting Brøndby 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/10, 00:10
Optakt » - Fc Gellert 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 27/10, 07:10
Optakt » - FC Lulutøsen 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/10, 09:05