Snake Town IF

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Spurvehøjvejen IF 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/07, 00:20
1 - 0 V Madsens Troops 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/07, 05:55
0 - 3 V FC Mike 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 06/07, 11:35
1 - 5 V Vestjylland United 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 06/07, 14:55
2 - 5 V Ajax Oxi Action Ungdomshold 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 06/07, 23:55
0 - 3 V FC Jordan Ungdomshold 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:25
4 - 1 V FC Haderup Gutterne Ungdomshold 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:40
1 - 4 T Yamanota Turkiye Kupasi, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 12:35
2 - 1 V Tha Goaldiggerz 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 15:10
3 - 2 V Team Gugu 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:55
3 - 0 V Alien fc 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 23:40
5 - 0 V Kosmic CF 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:25
2 - 2 U Sello Fc 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:55
3 - 0 T Team Tålålå 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 08:10
Optakt » - Ajax Oxi Action Ungdomshold 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/07, 04:35
Optakt » - FC Haderup Gutterne Ungdomshold 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/07, 04:55
Optakt » - Middelfart Stingers 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/07, 09:45
Optakt » - FC Mike 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/07, 13:05
Optakt » - team rockettttt 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/07, 17:30
Optakt » - Middelfart Stingers 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/07, 23:00
Optakt » - Madsens Troops 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/07, 00:50
Optakt » - Spurvehøjvejen IF 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/07, 12:10
Optakt » - Vestjylland United 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/07, 19:45
Optakt » - team rockettttt 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/07, 23:20
Optakt » - Alien fc 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 11/07, 11:40
Optakt » - Kosmic CF 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 11/07, 15:20
Optakt » - Team Tålålå 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/07, 16:25
Optakt » - Sello Fc 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/07, 18:15
Optakt » - Team Gugu 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 12/07, 07:30
Optakt » - Tha Goaldiggerz 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 12/07, 09:25
Optakt » - FC Jordan Ungdomshold 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/07, 09:40