Terre Pedemonte

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 2 V FC Samurai Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 01/06, 05:20
2 - 0 V Newmains Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/06, 05:55
3 - 1 V Ockle Sports 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/06, 07:40
0 - 1 V Fremad A Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 01/06, 18:30
1 - 2 V FC Scol 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 01/06, 21:00
0 - 2 V Akeen Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 02/06, 04:20
1 - 0 V Stoner City Juniors Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/06, 11:10
2 - 1 V Carron Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/06, 13:10
1 - 0 T Øbbes drenge Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 02/06, 19:20
0 - 6 V Coldingham 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I går, 08:00
4 - 2 V Bolbro United Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:05
3 - 0 V Prestrie 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 17:10
0 - 0 U Gideaspor Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:40
1 - 3 V The Real Leeds United Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:15
0 - 3 V Ockle Sports 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:00
0 - 1 T FC Samurai Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 13:00
2 - 0 T Hala Madrid V Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I dag, 14:50
Optakt » - Carron Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:00
Optakt » - Fremad A Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 05:25
Optakt » - Gideaspor Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 05/06, 07:20
Optakt » - Hala Madrid V Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 10:20
Optakt » - FC Scol 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 14:45
Optakt » - Newmains Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 05/06, 19:35
Optakt » - The Real Leeds United Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 22:50
Optakt » - Bolbro United Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 06/06, 05:45
Optakt » - Prestrie 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 06/06, 08:50
Optakt » - Coldingham 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/06, 14:55
Optakt » - Øbbes drenge Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/06, 22:30
Optakt » - Stoner City Juniors Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 07/06, 09:50
Optakt » - Akeen Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 07/06, 12:10