Jesus Cristers

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 1 T Gladsaxe BK 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 15/07, 04:25
2 - 1 T Sydyn CF 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 15/07, 10:30
1 - 2 T Fc Veisig 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/07, 15:15
3 - 0 T Gransangerne Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 15/07, 16:55
0 - 5 T Sabertooth FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/07, 18:30
3 - 0 T Mammut FF 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 16/07, 06:00
0 - 1 T Greve danner 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/07, 07:50
1 - 2 T The Faddas 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/07, 08:15
2 - 1 V FC Anden på coke 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/07, 08:25
3 - 0 T Philler FC Copa do Brasil, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 16/07, 12:50
1 - 3 V Mercedes AMG Petronas 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 16/07, 20:40
3 - 1 V The Man U Nited 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/07, 05:00
1 - 1 U The Måløv BK 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 17/07, 07:35
2 - 1 T Lindberg FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 17/07, 10:10
1 - 0 V Kingofall 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/07, 11:55
0 - 3 V FC Knæhøj 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 17/07, 22:50
1 - 2 V FC Anden på coke 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 18/07, 00:45
0 - 2 T Mammut FF 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/07, 11:35
1 - 2 T FC PURO 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/07, 19:30
0 - 1 T Sydyn CF 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/07, 20:00
3 - 0 T Sabertooth FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 07:10
0 - 0 U FC PURO 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 14:30
1 - 4 T Gladsaxe BK 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/07, 19:15
2 - 0 T Fc Veisig 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 21:20
1 - 2 V Kingofall 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 23:35
0 - 2 T The Måløv BK 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 00:50
0 - 2 T Lindberg FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:35
0 - 0 U FC Knæhøj 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 15:25
1 - 1 U The Man U Nited 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:15
1 - 1 U Greve danner 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:40
1 - 0 T The Faddas 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:15
1 - 1 U Mercedes AMG Petronas 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:20