Picollo Ford Albion
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 1 | U | fjernvarm if | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/03, 01:15 |
4 - 0 | V | Team Rhino FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/03, 10:35 |
2 - 0 | V | Lille lars | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/03, 13:20 |
0 - 1 | V | AlfiesDad FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/03, 14:05 |
1 - 2 | V | Kentrell Creek | US Open Cup, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 18/03, 16:15 |
1 - 1 | U | Carrollton City | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/03, 18:25 |
Optakt » | - | Candeno FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/03, 07:25 |
Optakt » | - | Månk IF | US Open Cup, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 19/03, 12:35 |
Optakt » | - | Broncos BK | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/03, 15:10 |
Optakt » | - | Grædeunge | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/03, 20:20 |
Optakt » | - | Mountain Shadow FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/03, 21:00 |
Optakt » | - | Zup FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/03, 11:40 |
Optakt » | - | Halaa Madrid | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/03, 12:25 |
Optakt » | - | Kejserpingvinene | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/03, 14:05 |
Optakt » | - | Laxus Dreyar | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/03, 16:40 |
Optakt » | - | Robrahno FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/03, 21:20 |
Optakt » | - | Torsted Boldklub | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/03, 07:10 |
Optakt » | - | Team Rhino FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/03, 11:35 |
Optakt » | - | Grædeunge | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/03, 15:25 |
Optakt » | - | fjernvarm if | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/03, 21:25 |
Optakt » | - | Carrollton City | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/03, 01:45 |
Optakt » | - | Lille lars | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/03, 08:00 |
Optakt » | - | Halaa Madrid | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/03, 19:50 |
Optakt » | - | Torsted Boldklub | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/03, 21:10 |
Optakt » | - | Kom nu Dennis | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 22/03, 23:25 |
Optakt » | - | AlfiesDad FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/03, 23:40 |
Optakt » | - | Laxus Dreyar | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/03, 09:00 |
Optakt » | - | Zup FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/03, 13:35 |
Optakt » | - | Robrahno FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/03, 15:00 |
Optakt » | - | Kejserpingvinene | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/03, 22:10 |
Optakt » | - | Candeno FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/03, 06:55 |
Optakt » | - | Broncos BK | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/03, 07:15 |
Optakt » | - | Mountain Shadow FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/03, 07:55 |