Steelpak

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 V Dwarsdiep 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 05:55
2 - 3 T Red Bull Academy 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 15:30
0 - 3 V SE Nederland 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 15:55
0 - 2 V Team LeBrow 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 21:50
0 - 3 T The Dreamers 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 22:35
0 - 1 T Maccabi Haifa 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 06:05
2 - 0 T Coptic Titans 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/11, 12:30
6 - 0 T Mettemus 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/11, 16:45
2 - 0 T Spartan Warriors FC Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 19/11, 18:35
0 - 5 T FC Graime 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 19:55
0 - 1 V BK Skjold 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 09:35
0 - 1 V Misserne 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 12:55
3 - 0 T FC Bygmarken 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 15:15
0 - 3 T Cerviziam FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/11, 22:00
2 - 0 T Nottingham 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:45
0 - 1 T Innsbruck 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:00
2 - 0 T Red Bull Academy 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:15
4 - 0 V Team LeBrow 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:40
1 - 3 T Mettemus 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:10
0 - 3 T Nottingham 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:15
1 - 2 V Dwarsdiep 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:55
Optakt » - SE Nederland 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 14:30
Optakt » - The Dreamers 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:45
Optakt » - Misserne 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 00:30
Optakt » - Innsbruck 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 06:55
Optakt » - Cerviziam FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 07:05
Optakt » - FC Bygmarken 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 09:30
Optakt » - BK Skjold 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 10:05
Optakt » - Coptic Titans 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 00:15
Optakt » - FC Graime 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 00:55
Optakt » - Maccabi Haifa 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 11:15