Steelpak

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 4 T Croko FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/01, 23:35
2 - 0 T BlueSection 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 13/01, 11:15
2 - 0 V FCK Lemvig 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/01, 12:15
2 - 1 T Rooster Athletic 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 13/01, 17:55
3 - 1 T De blå ulve Turkiye Kupasi, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 13/01, 19:55
1 - 0 T Kejserpingvinene 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 13/01, 21:55
4 - 1 V Glitzzer 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/01, 00:00
1 - 4 T FC Nixon 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/01, 00:25
1 - 1 U Fc rodekro 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 14/01, 18:05
2 - 0 T Vejle FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 14/01, 20:40
1 - 2 T Cherry 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/01, 23:40
0 - 1 T De blå ulve 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/01, 05:35
1 - 0 T Ören Belediyespor 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 15/01, 13:10
1 - 3 T Damsgaard BK 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/01, 18:55
0 - 3 V FC Best Boys 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 15/01, 22:20
0 - 3 T Kejserpingvinene 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/01, 00:45
1 - 3 V Shanghai 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 16/01, 12:15
1 - 0 V Rooster Athletic 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/01, 16:00
0 - 2 V Glitzzer 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 16/01, 22:15
2 - 0 V Shanghai 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/01, 23:15
0 - 3 V FCK Lemvig 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 17/01, 07:55
1 - 1 U BlueSection 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/01, 08:10
1 - 1 U Croko FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 17/01, 11:30
2 - 0 T Cherry 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp 17/01, 21:40
0 - 1 T Ören Belediyespor 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 09:40
4 - 0 T De blå ulve 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 11:10
3 - 0 T Damsgaard BK 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:40
3 - 0 V FC Best Boys 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:45
0 - 3 T Fc rodekro 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:05
4 - 1 V Vejle FC 4. division, pulje 5 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:35
4 - 1 T FC Nixon 4. division, pulje 5 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:05