Uwolnic Barabasza

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Adam M FC 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp I går, 00:40
5 - 0 V Steaua VR 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:30
0 - 2 V Andreas Athletic FC 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp I går, 08:20
0 - 1 V Qomjwxmsvf 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp I går, 14:15
0 - 1 T Johns Army Ungdomshold 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:00
Optakt » - Minablos FC 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 10:15
Optakt » - RC Canamares 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:15
Optakt » - Dani fc 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:50
Optakt » - Llansoy 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:20
Optakt » - Aslockton Rangers 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 11:50
Optakt » - West Langdon 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 17:30
Optakt » - Anaheim Piranhas 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 17:50
Optakt » - Lanteglos 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 19:35
Optakt » - Fcthorup 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 19:45
Optakt » - Minablos FC 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 27/02, 07:30
Optakt » - Marsh Baldon 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 27/02, 09:05
Optakt » - Qomjwxmsvf 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/02, 15:05
Optakt » - Steaua VR 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 27/02, 19:30
Optakt » - Aslockton Rangers 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 07:10
Optakt » - Marsh Baldon 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 07:45
Optakt » - Johns Army Ungdomshold 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 10:00
Optakt » - Adam M FC 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 15:50
Optakt » - Andreas Athletic FC 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 21:35
Optakt » - Anaheim Piranhas 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 05:30
Optakt » - West Langdon 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 10:15
Optakt » - Fcthorup 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 17:45
Optakt » - Lanteglos 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 18:25
Optakt » - Dani fc 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 01:25
Optakt » - Llansoy 6. division, pulje 10 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 08:05
Optakt » - RC Canamares 6. division, pulje 10 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 12:20