Los Teones

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Cincho 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 10:20
2 - 2 U Mazoba 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 15:25
2 - 1 T Arcediago 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 18:15
3 - 0 V Cortijada Gacia Bajo 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 19:00
0 - 0 U Silla 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 21:15
1 - 0 V Seoane de Arriba 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 05:30
1 - 1 U Benamaurel 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 12:10
2 - 2 U Guadalix de la Sierra 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 14:00
0 - 2 T Sotillo de la Adrada 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 18:25
1 - 2 V Punta Brava 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp I går, 00:05
3 - 0 V La Ribera de Algaida 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 06:35
3 - 0 T Pedro Izquierdo 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:00
0 - 0 U Rasillo 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:55
2 - 0 V FC SKODSBORG 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:45
3 - 1 V Silla 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:35
4 - 2 T Cincho 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp I dag, 01:30
1 - 2 V Huertapelayo 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:45
2 - 0 T Seoane de Arriba 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:10
Optakt » - Rasillo 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 10:10
Optakt » - Huertapelayo 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 12:15
Optakt » - Arcediago 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 14:15
Optakt » - Cortijada Gacia Bajo 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 16:00
Optakt » - Mazoba 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 17:25
Optakt » - Pedro Izquierdo 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 13:40
Optakt » - FC SKODSBORG 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 17:00
Optakt » - La Ribera de Algaida 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 17:30
Optakt » - Punta Brava 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 18:50
Optakt » - Benamaurel 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 23:45
Optakt » - Guadalix de la Sierra 5. division, pulje 15 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 11:50
Optakt » - Sotillo de la Adrada 5. division, pulje 15 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 13:35