Anagennisi Katafygion

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 3 T Jeinerne Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/03, 05:50
0 - 0 U ENJOY THE SILENCE 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/03, 07:25
2 - 2 U Piloriyion 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 23/03, 07:50
1 - 0 T FC K Salat Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 23/03, 15:50
2 - 0 T Kato Livera 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 24/03, 00:35
0 - 3 V De gyldne drenge Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 24/03, 08:25
2 - 1 V Ethnikos Patsianos 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/03, 10:10
2 - 1 T Roukoules 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 24/03, 12:40
1 - 0 V Alari 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/03, 16:55
0 - 2 V Vamvakadhes 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 25/03, 10:50
0 - 1 V Ethnikos Vamos 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 25/03, 17:15
0 - 1 T Razer Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/03, 20:00
2 - 0 V FC Warriors United Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/03, 22:30
1 - 2 T Ofi Kreta Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/03, 05:55
2 - 0 T ENJOY THE SILENCE 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 26/03, 06:30
1 - 1 U Alari 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 26/03, 10:15
3 - 2 V Roukoules 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/03, 15:25
3 - 1 V Voutsara 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/03, 20:00
1 - 1 U FC K Salat Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/03, 05:30
1 - 1 U Piloriyion 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/03, 06:00
0 - 1 V Voutsara 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 27/03, 10:05
1 - 0 T Jeinerne Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp 27/03, 15:40
3 - 1 V Vamvakadhes 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/03, 23:15
2 - 0 T Ofi Kreta Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:10
0 - 1 V FC Warriors United Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:40
2 - 0 V Ethnikos Vamos 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:10
1 - 0 T Razer Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:55
3 - 0 V De gyldne drenge Ungdomshold 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:00
0 - 3 V Ethnikos Patsianos 6. division, pulje 6 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:10
0 - 3 T Kato Livera 6. division, pulje 6 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:15