Kyleakin

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Carron Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/06, 22:25
0 - 2 T Kvif 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 06:50
0 - 2 T Crossbost 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 07:50
3 - 0 T Avoch 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 09:55
3 - 1 T Tomintoul 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 17:50
3 - 1 V Garmouth City 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 22:20
1 - 2 V Scamadale 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 07:30
2 - 1 T FC Boyscreed ll 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 09:30
3 - 0 T Gideaspor Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 21:25
5 - 0 T Steven Wonderlife Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 23:20
4 - 0 V Inverinan Beag 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 23:55
1 - 2 T Port nan Long Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 05:35
0 - 1 T Fremad A Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 12:55
4 - 0 T Øbbes drenge Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 17:10
0 - 2 T FC Boyscreed ll 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 07:05
0 - 3 T Avoch 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 07:20
1 - 5 V Carron Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 11:00
4 - 0 T FC Berggreen 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 13:30
5 - 0 T Kvif 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 22:45
0 - 4 T FC Berggreen 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/07, 07:55
5 - 1 T Crossbost 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 03/07, 17:40
2 - 1 V Tomintoul 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/07, 20:15
0 - 2 V Inverinan Beag 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 03/07, 20:40
3 - 0 V Steven Wonderlife Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/07, 22:20
3 - 2 T Fremad A Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp 03/07, 22:35
1 - 4 T Øbbes drenge Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:05
3 - 0 T Port nan Long Rovers 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:35
Optakt » - Gideaspor Ungdomshold 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:50
Optakt » - Garmouth City 5. division, pulje 12 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:05
Optakt » - Scamadale 5. division, pulje 12 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:55