Ghostbusters
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | T | FC Icy | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 00:55 |
1 - 1 | U | Kyse FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 16:05 |
2 - 0 | V | Athletico Markham | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 16:20 |
2 - 1 | T | Rørkær Champs | Copa del Rey, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 25/03, 18:25 |
1 - 0 | T | Bad Company United | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 20:30 |
1 - 2 | T | Los Colchoneros | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 10:45 |
2 - 2 | U | FC Lakrids | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 14:15 |
1 - 1 | U | Wonderboyzz | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 19:05 |
3 - 1 | V | Atletico de Taastrup | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 21:20 |
1 - 4 | T | Enzuesta CF | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 22:25 |
2 - 1 | V | FC Yolefar | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 05:15 |
2 - 2 | U | Hjemly FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 07:50 |
1 - 0 | T | Tåfræser IF | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 09:40 |
0 - 0 | U | Dicks Drenge | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 11:25 |
1 - 1 | U | miks drenge | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 11:50 |
1 - 0 | T | Athletico Markham | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 05:25 |
2 - 1 | T | Los Colchoneros | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 11:55 |
2 - 0 | V | The Wowsers | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 16:50 |
2 - 1 | V | FC Lakrids | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 23:00 |
2 - 0 | T | The Wowsers | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 07:40 |
2 - 0 | V | FC Icy | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 10:50 |
0 - 1 | V | Kyse FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 15:10 |
Optakt » | - | Bad Company United | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 20:45 |
Optakt » | - | Dicks Drenge | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 22:40 |
Optakt » | - | FC Yolefar | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 14:30 |
Optakt » | - | Tåfræser IF | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 15:20 |
Optakt » | - | miks drenge | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 19:25 |
Optakt » | - | Hjemly FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 20:35 |
Optakt » | - | Atletico de Taastrup | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 01:55 |
Optakt » | - | Enzuesta CF | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 06:30 |
Optakt » | - | Wonderboyzz | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 14:40 |