Operation Darkness

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 3 T NewEngland 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/04, 10:10
3 - 0 V TopklasseDk 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/04, 20:00
0 - 3 V Untergimpern FV 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 12/04, 20:30
2 - 1 T Voyagers 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 12/04, 23:25
1 - 1 U The wohlgemuths 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 00:20
Optakt » - Team ku godt 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 11:10
Optakt » - diebayern 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/04, 11:20
Optakt » - Mathex United FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/04, 11:30
Optakt » - EVO Newcomers Challenge, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 13/04, 19:30
Optakt » - FC Manchester Devils 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 22:30
Optakt » - Andersens XI 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 10:05
Optakt » - Hombergshausen SV 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 14:20
Optakt » - Team Summer Babes 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/04, 19:55
Optakt » - Kleinsaara 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/04, 20:10
Optakt » - CJAJ FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 22:00
Optakt » - diebayern 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/04, 15:10
Optakt » - Team ku godt 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 20:35
Optakt » - NewEngland 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/04, 21:00
Optakt » - Roskild Bk 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 21:45
Optakt » - Voyagers 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 14:25
Optakt » - Team Summer Babes 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 14:40
Optakt » - Untergimpern FV 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 20:25
Optakt » - Roskild Bk 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 16/04, 21:05
Optakt » - TopklasseDk 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 16/04, 21:30
Optakt » - CJAJ FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 01:10
Optakt » - Hombergshausen SV 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 02:35
Optakt » - Andersens XI 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 07:15
Optakt » - Kleinsaara 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/04, 09:20
Optakt » - The wohlgemuths 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/04, 02:30
Optakt » - FC Manchester Devils 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/04, 10:10
Optakt » - Mathex United FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 18/04, 10:40