bierne fra starup

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 V LB Lyngby Boldklub 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/04, 09:05
1 - 1 U FKJ Juventus 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/04, 13:35
4 - 2 V Brians Brigade 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/04, 15:10
1 - 0 T Sturm Gotthard 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/04, 18:35
1 - 1 U King Sanchez 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 07:25
3 - 0 V Jonasport 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 08:25
0 - 2 V Bianconeri FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 10:30
1 - 3 T FC Nielsen FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 12:20
1 - 0 T FCK LANG 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 17:35
1 - 0 V Fremad Bagud FC Coppa Italia, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 20/04, 20:30
2 - 2 U Prime time 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 01:30
2 - 1 V Findus FCK Coppa Italia, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 21/04, 16:10
1 - 1 U Fcmortensen 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 18:10
1 - 1 U Børglum United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 19:45
1 - 0 V FC Sebcol 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 20:00
3 - 1 V AS Nordfyn 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 01:35
0 - 2 T chelsea fcf 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 05:25
2 - 0 T FKJ Juventus 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/04, 13:55
1 - 2 V FC Nielsen FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/04, 16:40
0 - 3 T King Sanchez 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 18:50
0 - 2 T Dortemusen Coppa Italia, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 22/04, 21:25
Optakt » - Brians Brigade 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/04, 00:40
Optakt » - AS Nordfyn 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/04, 09:40
Optakt » - Sturm Gotthard 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 14:20
Optakt » - LB Lyngby Boldklub 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 16:50
Optakt » - Fcmortensen 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/04, 02:50
Optakt » - FC Sebcol 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 14:45
Optakt » - chelsea fcf 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 15:25
Optakt » - Børglum United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 18:00
Optakt » - Prime time 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/04, 19:55
Optakt » - FCK LANG 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/04, 10:30
Optakt » - Jonasport 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/04, 12:35
Optakt » - Bianconeri FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/04, 13:00