Ungarnos

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U Disney FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 02:40
1 - 1 U Pandrup FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 06:40
0 - 3 V FC Millwall 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 11:45
3 - 0 V Camastianavaig 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/07, 13:55
1 - 1 U FC Kildesø 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/07, 21:25
3 - 2 T Old Pretenders 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/07, 02:50
2 - 0 V Amatøren 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/07, 10:45
2 - 1 V jeg styrer det hele Scottish Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 20/07, 14:45
2 - 0 V RUNEGAARDEN FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/07, 16:10
3 - 1 T Dazzas Rangers 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/07, 18:25
2 - 1 T FC Mahkeme Newcomers Challenge, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 20/07, 21:15
1 - 2 T Olliwander FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/07, 05:25
2 - 1 T Bigones FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/07, 09:00
6 - 0 V Tomcrasky 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/07, 13:25
2 - 0 V de røde sko 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/07, 15:15
0 - 0 U Hestene 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/07, 17:15
1 - 4 T VCD Athletic FC Scottish Cup, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 21/07, 20:40
0 - 4 V Camastianavaig 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/07, 02:45
2 - 1 V Leedsbrøndby 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/07, 21:35
0 - 1 V Amatøren 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/07, 22:05
6 - 0 V Pandrup FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/07, 23:10
2 - 1 T FC Kildesø 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/07, 08:25
2 - 1 V Hestene 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/07, 08:35
0 - 2 T Disney FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/07, 16:05
3 - 0 V FC Millwall 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/07, 17:45
0 - 3 V Leedsbrøndby 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/07, 19:20
1 - 3 V Olliwander FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/07, 01:55
3 - 1 V Bigones FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/07, 07:40
0 - 7 V Tomcrasky 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/07, 09:35
Optakt » - de røde sko 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/07, 20:20
Optakt » - Old Pretenders 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/07, 07:50
Optakt » - Dazzas Rangers 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/07, 09:50
Optakt » - RUNEGAARDEN FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/07, 10:20