Equipo Ganador

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Svutsvut 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 17/02, 00:40
2 - 1 T Hovsa FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 17/02, 01:25
1 - 2 T Verdacch 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/02, 01:50
2 - 2 U Isaksson 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 17/02, 10:45
2 - 0 V Barsø Elitesport 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/02, 14:30
1 - 1 U The Djurhuus Academy 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 18/02, 00:30
0 - 0 U SuperFFC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/02, 09:25
0 - 1 V Fcfredericia Coupe De France, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 18/02, 13:45
0 - 6 V Montreal Olympique 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 18/02, 18:40
0 - 0 U Hulk Stars FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/02, 19:05
0 - 0 U The Faroes 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/02, 00:10
1 - 0 T AP united 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/02, 09:00
2 - 3 T YoungGuns FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/02, 10:30
0 - 1 V FC Underdog 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/02, 12:35
0 - 2 T Raiders IF Coupe De France, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 19/02, 15:15
1 - 2 T FC Mancunian 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/02, 19:15
4 - 0 T Barsø Elitesport 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 00:55
1 - 0 V FC Viitorul Constanta 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 07:40
3 - 0 T SuperFFC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 12:00
0 - 1 T Isaksson 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 17:15
0 - 1 T Hovsa FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 23:55
2 - 1 T FC Viitorul Constanta 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/02, 01:35
0 - 1 T AP united 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/02, 07:25
0 - 1 T Svutsvut 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/02, 14:00
1 - 0 T Verdacch 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/02, 18:45
2 - 0 T YoungGuns FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:45
2 - 0 T The Faroes 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:20
5 - 0 T FC Mancunian 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:35
2 - 0 V FC Underdog 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:25
Optakt » - Montreal Olympique 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:35
Optakt » - The Djurhuus Academy 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 10:05
Optakt » - Hulk Stars FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:50