Gudeholdet for ever

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U FC ØRESUND 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 00:00
1 - 0 T FC DIO 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 01:25
2 - 0 V Talent holdet Cup of Portugal, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 11/11, 14:25
1 - 0 V The Goon Squad 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 18:10
1 - 1 U Brøndby If United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 18:50
1 - 1 U Caesar CF 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 19:50
2 - 0 V CD El Palo 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 11:25
0 - 2 T noahs drenge 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 12:45
4 - 1 T bierne fra starup 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 15:45
0 - 5 V KröyersBK Cup of Portugal, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 12/11, 18:45
1 - 2 V Jyde drengene 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 21:40
1 - 0 V FC Pizzabarbaros 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/11, 05:45
2 - 1 V Miklos 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/11, 09:50
0 - 1 V Brøndby If United Cup of Portugal, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp 13/11, 12:35
0 - 1 T Gamba Kibe Osaka 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/11, 15:10
2 - 1 T FC Avenir Beggen 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/11, 21:10
1 - 2 V Grafik Huset 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/11, 21:55
1 - 4 V CD El Palo 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:50
2 - 2 U Brøndby If United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 11:20
0 - 4 T Ipswich Town Allstars Cup of Portugal, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 12:25
0 - 3 V The Goon Squad 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 13:25
0 - 1 V Liverpoolkop 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:20
0 - 1 T FC DIO 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 05:20
0 - 1 V FC Pizzabarbaros 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:05
4 - 1 V Caesar CF 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 14:10
2 - 1 T FC ØRESUND 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 14:55
4 - 0 V Liverpoolkop 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 18:10
Optakt » - Miklos 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 16/11, 00:15
Optakt » - FC Avenir Beggen 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/11, 09:20
Optakt » - Gamba Kibe Osaka 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 16/11, 09:45
Optakt » - Grafik Huset 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/11, 21:15
Optakt » - Jyde drengene 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/11, 10:05
Optakt » - noahs drenge 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 17/11, 10:15
Optakt » - bierne fra starup 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/11, 12:30