Gudeholdet for ever

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 1 V SAS united 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 22:50
2 - 1 V Dams Stjerner 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 09:30
2 - 0 T Team Tyson fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 16:15
2 - 2 U New York Cosmos 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 16:55
2 - 0 T Shanghai Athletico 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 17:10
1 - 1 U Lem Dream Team 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 06:35
3 - 2 V Lyonnais Olympique 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 07:05
1 - 0 T Antons Randers FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 09:45
0 - 2 V Bøgh FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 13:40
4 - 1 V Oliver Hansen Cup of Portugal, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 20/10, 15:25
1 - 0 T ElJefe 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 23:15
1 - 0 V Daddy Cool FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 05:15
3 - 2 T Prague FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 21/10, 05:50
3 - 0 V Woodgate Wanderers 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 07:00
0 - 2 V Brøndby AIIstars Cup of Portugal, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp 21/10, 17:00
2 - 0 V Juhl FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 18:50
0 - 1 T Antons Randers FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/10, 03:20
1 - 0 T SAS united 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 06:40
0 - 0 U FC Fredensborg 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 08:20
1 - 0 V Team Tyson fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/10, 15:20
1 - 3 T Antons Randers FC Cup of Portugal, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 22/10, 18:40
2 - 0 V FC Fredensborg 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:35
0 - 1 V New York Cosmos 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:05
1 - 2 V Woodgate Wanderers 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:30
1 - 0 T Dams Stjerner 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:35
1 - 1 U Shanghai Athletico 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:50
1 - 2 V Juhl FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:55
Optakt » - Prague FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 10:25
Optakt » - Daddy Cool FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:55
Optakt » - ElJefe 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 14:20
Optakt » - Lyonnais Olympique 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 22:30
Optakt » - Bøgh FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 09:40
Optakt » - Lem Dream Team 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 12:05