Tvis Fodbold
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
4 - 0 | V | Maloca Periquito | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 01:05 |
0 - 6 | T | FC Hokus Pokus | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 07:05 |
0 - 3 | V | Joanisdorf | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 11:40 |
0 - 8 | T | HejKnox | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 14:10 |
1 - 1 | U | Santa Catharina | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 23:40 |
1 - 0 | V | Aprecido do Oeste | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 06:25 |
0 - 4 | T | Olympique De Müller | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 06:35 |
0 - 3 | V | HmgFC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 09:20 |
0 - 5 | V | Fazenda da Pedra | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 22:05 |
6 - 0 | T | Dullerup bk | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 11:10 |
4 - 0 | T | Fluminense CF | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 17:05 |
0 - 7 | T | AC Ubby | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 17:35 |
1 - 2 | V | Cambirela | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 23:20 |
7 - 0 | T | FC Hokus Pokus | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 06:55 |
5 - 0 | T | Eli slave academy | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 10:40 |
0 - 0 | U | Fazenda da Pedra | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 16:55 |
0 - 3 | T | Misery bay FC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 19:45 |
2 - 0 | V | Santa Catharina | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 21:30 |
0 - 2 | T | Eli slave academy | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 01:40 |
1 - 0 | T | HejKnox | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 06:35 |
Optakt » | - | Maloca Periquito | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 19:05 |
Optakt » | - | Joanisdorf | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 20:05 |
Optakt » | - | Dullerup bk | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 00:15 |
Optakt » | - | Misery bay FC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 08:00 |
Optakt » | - | Fluminense CF | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 15:00 |
Optakt » | - | Cambirela | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 19:00 |
Optakt » | - | AC Ubby | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 22:05 |
Optakt » | - | Olympique De Müller | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 01:20 |
Optakt » | - | HmgFC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 10:25 |
Optakt » | - | Aprecido do Oeste | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 11:25 |