AJAXxx

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 3 T paspådrengenukommerjeg 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/01, 07:35
0 - 1 V Roskild Bk 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 18/01, 13:20
2 - 0 T Voyagers 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 18/01, 19:50
1 - 1 U Lala Land 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/01, 22:15
1 - 1 U Føtex Holme 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/01, 08:20
0 - 6 T FC DRINKERSI 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/01, 08:35
1 - 0 T Team Summer Babes 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/01, 11:10
1 - 5 T FC Hvidkær 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/01, 12:15
2 - 0 T randers fb 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/01, 21:20
3 - 1 T NewEngland 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/01, 23:40
3 - 1 T Creme Brylle 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 00:15
0 - 3 T Köpenicker Kickers 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 14:00
1 - 1 U Holbæk Sportsby 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 21:10
1 - 3 T Brørup Elite 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/01, 00:00
1 - 3 T Noobslayer FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/01, 09:20
3 - 1 T Lala Land 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/01, 16:10
2 - 0 V Team Summer Babes 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/01, 16:45
3 - 1 T FC DRINKERSI 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/01, 19:55
1 - 2 T Roskild Bk 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/01, 07:35
0 - 1 T Voyagers 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/01, 10:10
5 - 0 T paspådrengenukommerjeg 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/01, 11:10
1 - 0 T Brørup Elite 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/01, 19:05
1 - 1 U NewEngland 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:30
6 - 0 T Köpenicker Kickers 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:10
2 - 1 T Noobslayer FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:25
3 - 0 T Holbæk Sportsby 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:15
0 - 5 T Creme Brylle 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:45
2 - 0 V Føtex Holme 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:20
0 - 2 T randers fb 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:50
4 - 0 T FC Hvidkær 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:05