Los Futbolistas

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
Optakt » - FC Bækham 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:35
Optakt » - FC vejlbyx 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 14:50
Optakt » - Monster Esport 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 15:25
Optakt » - MHTEAM 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 15:50
Optakt » - FC Lamselona 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 23:10
Optakt » - Vrede Sabelslugere 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 06:05
Optakt » - CM Byg 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/10, 06:15
Optakt » - FC Candy 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/10, 11:20
Optakt » - FC Faustin 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 17:30
Optakt » - Formand Prica Utd 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/10, 22:25
Optakt » - Olympique des Royales 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/10, 05:15
Optakt » - TRK United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 09:35
Optakt » - Team Razer 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/10, 19:00
Optakt » - Valur 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 00:30
Optakt » - Miyazaki FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 09:35
Optakt » - Vrede Sabelslugere 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 11:45
Optakt » - FC Candy 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 14:10
Optakt » - FC Bækham 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 19:30
Optakt » - MHTEAM 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 07:15
Optakt » - FC vejlbyx 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 10:30
Optakt » - Miyazaki FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 19:10
Optakt » - Monster Esport 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 21:25
Optakt » - TRK United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 23:00
Optakt » - Olympique des Royales 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 23:20
Optakt » - Team Razer 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 04:30
Optakt » - Valur 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 10:25
Optakt » - Formand Prica Utd 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 20:55
Optakt » - FC Lamselona 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 22:30
Optakt » - FC Faustin 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/10, 07:55
Optakt » - CM Byg 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 27/10, 13:15