brøndby heros

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 0 T Kyoto Okami FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 00:50
0 - 1 T VFC VB 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 08:20
1 - 0 V Oldyer 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 09:45
1 - 1 U Cabrini 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 11:40
2 - 0 T fc tikai 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 19:15
1 - 2 V Stolte Odense 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 23:25
1 - 0 T Snedsted United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 04:25
0 - 1 V Danish Lions 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 07:55
1 - 1 U Magic Football Club 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 11:00
0 - 5 V The Ruffers Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 30/06, 20:05
1 - 1 U Arsenal young team FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 05:00
2 - 0 V deuheldigehelte 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 11:25
3 - 0 V Møberg 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 14:55
2 - 0 T FC Boldfod 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 15:40
1 - 0 T FC Brunello 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 17:45
3 - 0 V Skagen IK Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 01/07, 19:55
0 - 0 U Snedsted United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 22:35
1 - 0 T Oldyer 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 03:20
2 - 0 T FC Ottos Dancehall 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 05:55
1 - 2 T fc tikai 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 11:35
0 - 2 V Aldersdrengene Landspokalturneringen, Runde 4 Cupkamp Udebanekamp 02/07, 20:05
3 - 0 T Cabrini 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 05:10
0 - 3 T Kyoto Okami FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 06:50
1 - 2 V VFC VB 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 09:55
0 - 1 T FC Ottos Dancehall 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:00
0 - 0 U Møberg 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 14:40
2 - 0 T Taskforce Landspokalturneringen, Runde 5 Cupkamp Udebanekamp I går, 19:30
3 - 0 T deuheldigehelte 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:05
1 - 2 T FC Boldfod 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:55
1 - 1 U FC Brunello 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 18:55
0 - 0 U Arsenal young team FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 20:00
Optakt » - Magic Football Club 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 05/07, 00:10
Optakt » - Stolte Odense 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/07, 05:10
Optakt » - Danish Lions 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/07, 06:20