Flæskeholdet

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T SMC WOB United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/06, 02:15
2 - 1 T Roma Calcio FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/06, 05:15
1 - 0 V Mehh 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/06, 13:55
1 - 1 U De Makabre Møgsække 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/06, 23:15
0 - 1 V Relentless Danes 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/06, 07:40
2 - 0 V Osmanlilar Turkiye Kupasi, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 15/06, 14:35
3 - 1 T Galatasaray SporKulübü 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/06, 17:10
1 - 2 T Stjernepsykopaterne 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/06, 22:05
1 - 0 V Coptic Titans 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/06, 22:20
1 - 0 V Team Aries 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/06, 23:15
1 - 1 U Dunk FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/06, 01:05
2 - 2 U Skibhuspigerne 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/06, 16:25
1 - 1 U FC Mesterteamet 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/06, 17:25
2 - 1 V Yamanota 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/06, 20:10
1 - 0 V SUPERHOOPS R Turkiye Kupasi, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 16/06, 22:05
0 - 0 U Stjernepsykopaterne 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/06, 06:25
2 - 0 T Roskilde Saints 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/06, 07:30
Optakt » - Raklev Fc 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/06, 08:55
Optakt » - Relentless Danes 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/06, 13:15
Optakt » - De Makabre Møgsække 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/06, 16:15
Optakt » - Winter Green Turkiye Kupasi, Runde 4 Cupkamp Udebanekamp 17/06, 21:55
Optakt » - SMC WOB United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/06, 12:35
Optakt » - Roma Calcio FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/06, 19:05
Optakt » - Mehh 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/06, 21:15
Optakt » - Raklev Fc 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/06, 22:30
Optakt » - Skibhuspigerne 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/06, 00:20
Optakt » - Yamanota 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/06, 02:10
Optakt » - Dunk FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/06, 09:30
Optakt » - Roskilde Saints 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/06, 20:35
Optakt » - FC Mesterteamet 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/06, 22:10
Optakt » - Galatasaray SporKulübü 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/06, 00:20
Optakt » - Coptic Titans 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/06, 08:55
Optakt » - Team Aries 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/06, 09:45