Flæskeholdet

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U Rakon 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 22:50
0 - 0 U AC Killer 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:50
3 - 1 V SMC WOB United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:25
2 - 0 T Galatasaray FSK 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:40
1 - 3 V Mancbb Turkiye Kupasi, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp I dag, 15:45
Optakt » - Det Gutterne 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 23:30
Optakt » - Fergusonsafløser 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/09, 00:50
Optakt » - TuranFC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/09, 13:45
Optakt » - Talentos BK 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/09, 15:45
Optakt » - Red Bull Amsterdam 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/09, 19:40
Optakt » - Team Mojojojo 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/09, 12:00
Optakt » - Månk IF 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/09, 16:55
Optakt » - EuroFeb 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/09, 17:20
Optakt » - Sivas if 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/09, 19:45
Optakt » - Talentos BK 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/09, 23:55
Optakt » - Galatasaray FSK 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/10, 05:55
Optakt » - Newname asap now 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/10, 11:30
Optakt » - Sporting Quito 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/10, 16:20
Optakt » - Fergusonsafløser 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/10, 18:55
Optakt » - SMC WOB United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/10, 00:05
Optakt » - Rakon 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/10, 10:45
Optakt » - AC Killer 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/10, 14:50
Optakt » - Newname asap now 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/10, 19:05
Optakt » - Sporting Quito 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/10, 23:45
Optakt » - Månk IF 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 03/10, 07:15
Optakt » - Team Mojojojo 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/10, 14:00
Optakt » - EuroFeb 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 03/10, 17:05
Optakt » - Sivas if 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/10, 21:30
Optakt » - Red Bull Amsterdam 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 03/10, 23:15
Optakt » - TuranFC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 04/10, 06:10
Optakt » - Det Gutterne 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 04/10, 06:40