Lyon

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 8 T SMC WOB United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/04, 08:45
8 - 0 T Månk IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/04, 10:55
6 - 0 T Pladderballe Skævskud Virtual Manager World Cup, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 12/04, 15:15
0 - 3 T Manchester United XXI Turkiye Kupasi, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 12/04, 18:35
6 - 0 T Jonass team 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/04, 22:40
0 - 7 T Udon Thani FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/04, 22:50
7 - 0 T Minnesota Wild 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 07:30
0 - 7 T Galatasaray SporKulübü 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/04, 13:45
Optakt » - Yamanota 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/04, 15:50
Optakt » - KLUBBEN FULD AF GULD 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 17:15
Optakt » - Underdogs IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 22:35
Optakt » - csko 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 01:20
Optakt » - Nillers Disciple 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 17:10
Optakt » - Bankz IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/04, 19:35
Optakt » - Flensborg FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/04, 20:00
Optakt » - SMC WOB United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/04, 05:20
Optakt » - Dynamo Groby 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 09:15
Optakt » - Fc Luckyboys 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 11:55
Optakt » - Underdogs IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 17:35
Optakt » - Yamanota 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/04, 23:10
Optakt » - Dynamo Groby 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/04, 14:20
Optakt » - Jonass team 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 16:15
Optakt » - Udon Thani FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/04, 20:20
Optakt » - Månk IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 23:20
Optakt » - Bankz IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/04, 01:00
Optakt » - Flensborg FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/04, 15:20
Optakt » - csko 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 19:15
Optakt » - Fc Luckyboys 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 20:00
Optakt » - Nillers Disciple 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 21:30
Optakt » - KLUBBEN FULD AF GULD 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/04, 10:35
Optakt » - Galatasaray SporKulübü 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/04, 12:45
Optakt » - Minnesota Wild 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/04, 13:20