Nyborgs drenge
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | T | Tommerup CF | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 10:45 |
1 - 1 | U | Truer dig med spyd | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 13:20 |
0 - 1 | T | Wudang | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 13:40 |
2 - 1 | T | Little Legends | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/03, 16:30 |
1 - 0 | V | Boom FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/03, 19:30 |
3 - 1 | T | Arboyy | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 01:35 |
2 - 0 | T | Eis Power | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/03, 02:35 |
2 - 0 | V | Los Cruzados | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 12:05 |
0 - 1 | T | Høvdingens Helte | Cup of Portugal, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 16:15 |
2 - 0 | V | Brondbyyif | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/03, 21:30 |
1 - 2 | T | Youwantsum | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 01:15 |
1 - 2 | T | Ups vi vandt | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 07:30 |
4 - 1 | T | FC Simao | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 11:25 |
1 - 2 | V | Argentus FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/03, 15:55 |
1 - 0 | V | TeamSwaG | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/03, 23:10 |
1 - 2 | T | Little Legends | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/03, 12:35 |
2 - 0 | T | Brondbyyif | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 14:30 |
3 - 1 | T | Boom FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 15:55 |
1 - 1 | U | FC Sevmyri | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/03, 19:50 |
Optakt » | - | FC Sevmyri | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 09:45 |
Optakt » | - | Truer dig med spyd | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 18:45 |
Optakt » | - | TeamSwaG | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 19:10 |
Optakt » | - | Wudang | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/03, 21:00 |
Optakt » | - | Tommerup CF | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/03, 21:35 |
Optakt » | - | Ups vi vandt | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 13:05 |
Optakt » | - | FC Simao | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 16:10 |
Optakt » | - | Argentus FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/03, 18:10 |
Optakt » | - | Youwantsum | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/03, 19:10 |
Optakt » | - | Eis Power | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 09:45 |
Optakt » | - | Los Cruzados | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/03, 10:40 |
Optakt » | - | Arboyy | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/03, 12:50 |