Team Pyrus

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 T Kamp Spaderne 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/03, 23:05
0 - 3 T LOSC Lille 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/03, 05:00
0 - 4 T HerfølgeBK 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/03, 13:15
1 - 4 T Dres Greatness Boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/03, 17:40
4 - 0 T Brockensdrenge 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/03, 20:10
5 - 0 T team frisk 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 31/03, 06:30
3 - 1 T Dines FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 31/03, 12:00
3 - 0 V PSV Bay Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 31/03, 13:35
0 - 5 T De sort gule 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/03, 16:00
0 - 4 T Bay BK 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/03, 19:45
5 - 0 T Alcor Unicorns 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/04, 00:40
3 - 0 T FC Bygmarken 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/04, 07:45
2 - 0 T the toft 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/04, 13:40
2 - 0 T Mørdrup Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp 01/04, 17:25
0 - 4 T BryggerenFC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/04, 21:40
0 - 2 T Brockensdrenge 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 09:25
5 - 0 T FC Joma 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/04, 10:25
2 - 2 U Magic Football Club 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 11:40
3 - 0 T Dres Greatness Boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/04, 14:55
0 - 3 T team frisk 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 19:10
0 - 2 T Kamp Spaderne 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:10
6 - 0 T HerfølgeBK 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:50
4 - 0 T LOSC Lille 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:55
0 - 3 T FC Joma 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:20
0 - 2 T the toft 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 23:45
0 - 4 T FC Bygmarken 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:15
5 - 0 T BryggerenFC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 07:45
4 - 0 T Magic Football Club 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:05
Optakt » - Alcor Unicorns 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 21:00
Optakt » - De sort gule 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 23:45
Optakt » - Dines FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/04, 09:50
Optakt » - Bay BK 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 05/04, 11:30