Østermarie Hotspurs

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U MHTEAM 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/03, 10:40
1 - 1 U Luverdense FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 30/03, 11:05
3 - 0 V Esmus United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/03, 11:35
0 - 0 U BIF Bearnaise 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/03, 12:00
1 - 0 T Black Pirate Allstars 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 30/03, 17:30
1 - 3 V Kolding i f 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 31/03, 07:10
1 - 0 V Fc List 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/03, 09:45
2 - 0 T Forza Gedsted Copa do Brasil, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 31/03, 15:00
0 - 1 V Krøllede Hestepiger 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 31/03, 19:10
1 - 0 V March FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/03, 19:20
0 - 1 V Bergstrand Fc 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 31/03, 22:40
0 - 0 U FC Morada 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 01/04, 00:45
1 - 1 U Ståles Stramme Kurs 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 01/04, 16:10
0 - 0 U Imperial FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/04, 16:55
2 - 1 V Kolding i f 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 08:45
2 - 1 T MHTEAM 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 02/04, 13:20
2 - 0 V Luverdense FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 15:50
1 - 1 U Favoritterne 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 02/04, 17:30
1 - 1 U CCBK 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 19:00
5 - 0 V Black Pirate Allstars 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/04, 23:45
0 - 4 V BIF Bearnaise 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 03/04, 00:35
0 - 0 U Esmus United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 03/04, 05:15
3 - 0 V Favoritterne 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/04, 06:05
1 - 0 V FC Morada 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/04, 22:30
2 - 0 V Bergstrand Fc 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:15
0 - 1 T Ståles Stramme Kurs 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:00
2 - 1 T CCBK 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:55
3 - 0 T Imperial FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:50
0 - 1 V Fc List 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 08:20
1 - 1 U Krøllede Hestepiger 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:10
0 - 3 V March FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:50