Prebens Pige Hold

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 T team neslein 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 01:10
0 - 1 T Sixtyseven Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 20/01, 11:55
0 - 5 T Atlanta Falcons 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 14:40
0 - 0 U Fox Valley FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 15:55
0 - 2 V FC vejlbyx 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 17:20
0 - 1 V AC Liljeqvist Copa del Rey, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 20/01, 19:25
3 - 0 V Real 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 21:25
1 - 0 T FC Boye 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:50
3 - 0 T FASTASASHARK 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:30
2 - 0 V AC Gl Rye 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 12:30
4 - 0 T Ipswich Town Allstars Copa del Rey, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp I går, 16:05
0 - 0 U TopklasseDk 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 22:10
0 - 3 T fc sølvræven 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:50
Optakt » - Niner Empire 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 13:45
Optakt » - Santomera CF 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 14:05
Optakt » - Nete 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:25
Optakt » - BRZ FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 20:55
Optakt » - AC Gl Rye 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 11:45
Optakt » - FC vejlbyx 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 12:20
Optakt » - Abdullajon 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 14:30
Optakt » - Atlanta Falcons 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 19:00
Optakt » - Real 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/01, 05:20
Optakt » - Niner Empire 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/01, 06:20
Optakt » - team neslein 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/01, 13:05
Optakt » - Abdullajon 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/01, 17:10
Optakt » - Fox Valley FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/01, 21:20
Optakt » - fc sølvræven 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/01, 06:35
Optakt » - Santomera CF 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/01, 07:25
Optakt » - BRZ FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/01, 08:55
Optakt » - Nete 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/01, 10:35
Optakt » - FC Boye 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/01, 04:20
Optakt » - FASTASASHARK 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/01, 07:50
Optakt » - TopklasseDk 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/01, 12:05