FC Sebcol

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 0 U Sturm Gotthard 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/04, 07:05
3 - 1 V FC Nielsen FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/04, 15:30
1 - 0 T FCK LANG 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/04, 19:15
2 - 2 U Henses Heroes 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/04, 21:30
1 - 0 T Team afg 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 12:15
0 - 1 V Kawahashi Allstars 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 12:45
2 - 1 V Jonasport 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/04, 13:15
1 - 0 T Bianconeri FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/04, 16:20
3 - 1 V LB Lyngby Boldklub 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/04, 17:45
0 - 0 U GudenFC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 01:05
1 - 1 U South Central 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 14/04, 14:50
1 - 0 V bierne fra starup 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/04, 17:30
1 - 0 T Fcmortensen 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 14/04, 20:00
0 - 1 T Fremad Bagud FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 07:35
1 - 0 V Team afg 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 15:45
1 - 1 U FC Nielsen FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 15/04, 17:45
2 - 2 U AS Nordfyn 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/04, 19:15
1 - 1 U LB Lyngby Boldklub 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 15/04, 22:05
2 - 0 V FCK LANG 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 09:05
1 - 0 V Henses Heroes 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/04, 13:05
1 - 0 T Fremad Bagud FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 16/04, 20:25
2 - 0 T Sturm Gotthard 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 16/04, 22:20
1 - 1 U bierne fra starup 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 02:00
1 - 1 U Fcmortensen 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/04, 10:35
1 - 0 T AS Nordfyn 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 13:45
1 - 1 U South Central 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/04, 17:50
4 - 0 T GudenFC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 17/04, 22:45
0 - 0 U Kawahashi Allstars 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/04, 00:55
1 - 1 U Jonasport 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/04, 02:20
0 - 1 T Bianconeri FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/04, 08:50