El Papsi FC

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
Optakt » - FC Qim 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:00
Optakt » - Brede CF 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:35
Optakt » - OZZ MANS 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:10
Optakt » - Pretty Boys FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 14:45
Optakt » - chipsichips 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 21:30
Optakt » - Fc Meyerheim 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 22:20
Optakt » - Skytteengen 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 23:30
Optakt » - Gerrard FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 07:30
Optakt » - Uller United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 19:45
Optakt » - MikkelsKlub IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/10, 00:30
Optakt » - dammnygård 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/10, 05:25
Optakt » - CPHRAVE 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/10, 06:35
Optakt » - Als boldklub 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/10, 14:20
Optakt » - Team Eichner 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/10, 15:50
Optakt » - FC Qim 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 00:40
Optakt » - Vejen til liga 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 06:55
Optakt » - OZZ MANS 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 08:45
Optakt » - Gerrard FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 10:00
Optakt » - Vejen til liga 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 23:55
Optakt » - MikkelsKlub IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 07:25
Optakt » - Pretty Boys FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 12:10
Optakt » - chipsichips 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 16:50
Optakt » - Brede CF 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 20:05
Optakt » - Als boldklub 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 07:35
Optakt » - dammnygård 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 10:00
Optakt » - CPHRAVE 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 13:45
Optakt » - Team Eichner 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 20:45
Optakt » - Uller United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 23:45
Optakt » - Skytteengen 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 07:30
Optakt » - Fc Meyerheim 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 12:05