Gigarox Fc

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 0 U The Real Leeds United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 04:30
2 - 0 T FC GMI 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 07:10
0 - 3 T Fcmortensen 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 09:25
0 - 1 T Sørensens boldmongoler Scottish Cup, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 14/10, 12:20
2 - 1 T Fc kaae 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 16:25
0 - 0 U Logumkloster IF 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 19:15
1 - 1 U Zenit AC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 03:15
1 - 1 U Tåsinge Toucan 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 06:20
0 - 1 V West Coast FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 11:20
0 - 0 U Ølstykkes Stolthed 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 15:40
2 - 0 T The Academy 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:15
2 - 1 V Lebbaeu FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 05:55
Optakt » - AC Kusca 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 15:10
Optakt » - Lige her FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 19:25
Optakt » - Bobs boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 20:45
Optakt » - FC GMI 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 05:00
Optakt » - Tåsinge Toucan 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 12:10
Optakt » - Fc kaae 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 14:55
Optakt » - Tamtam FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 20:55
Optakt » - The Real Leeds United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 00:10
Optakt » - Tamtam FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 04:30
Optakt » - Lebbaeu FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 13:00
Optakt » - Logumkloster IF 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 13:20
Optakt » - Fcmortensen 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 18:35
Optakt » - Bobs boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 05:05
Optakt » - Lige her FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 06:35
Optakt » - AC Kusca 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 09:15
Optakt » - The Academy 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 18:25
Optakt » - Ølstykkes Stolthed 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 06:00
Optakt » - Zenit AC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 10:20
Optakt » - West Coast FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 11:50