Gigarox Fc

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Team Copenrante 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/09, 23:40
8 - 0 V BK Langkrog 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/09, 03:15
1 - 1 U Gesugao 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/09, 05:20
2 - 0 T FC Rynke 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/09, 10:10
2 - 0 T FC Daja 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 06:35
7 - 0 V Skovlyst BK 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/09, 07:05
3 - 0 V MINTZER 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/09, 16:35
4 - 1 T Sibbers Drenge 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 18:55
1 - 4 V Nottingham 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 19:20
2 - 1 V Saints CF 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/09, 04:40
4 - 1 V Næsby Boldklub 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/09, 12:45
1 - 2 V AC ZOMBIERNE 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/09, 14:45
0 - 1 V STK 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/09, 18:25
0 - 3 V Gesugao 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/09, 23:55
3 - 1 V Ninja FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:30
3 - 0 V Nottingham 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:20
0 - 3 V Skovlyst BK 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 14:35
2 - 1 V Exodus United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:30
1 - 1 U Exodus United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:50
1 - 4 V BK Langkrog 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:40
Optakt » - FC Rynke 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 15:55
Optakt » - Team Copenrante 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 19:25
Optakt » - Næsby Boldklub 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 05:40
Optakt » - STK 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 07:25
Optakt » - Saints CF 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 13:10
Optakt » - AC ZOMBIERNE 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 13:20
Optakt » - Ninja FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 18:10
Optakt » - Sibbers Drenge 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 00:05
Optakt » - FC Daja 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 05:45
Optakt » - MINTZER 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 06:35