Siempre Real

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 V FC Boye 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 06:05
5 - 1 V Real 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 11:10
0 - 2 V FC hoffelpuf 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 09/12, 11:40
1 - 2 V Prebens Pige Hold 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 09/12, 15:35
1 - 1 U FC Qim 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 05:30
2 - 0 V Højslevs Dream Team 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 05:45
0 - 3 V AC Gl Rye 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 08:35
4 - 1 V Badeboldene 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 12:40
4 - 0 V Liverpool The Bedst 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 14:20
3 - 0 V Dicks Drenge Copa del Rey, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 10/12, 19:05
5 - 0 V Hahn Football Club 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 00:00
0 - 1 V FC Barskelona 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 05:45
0 - 2 V THE JIMS 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:00
3 - 0 V John John 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:40
2 - 1 T citroen Copa del Rey, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp I går, 15:25
3 - 0 V FC hoffelpuf 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:45
2 - 0 V AC Gl Rye 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:55
Optakt » - Arentsen FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:30
Optakt » - Peters kadetter 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:55
Optakt » - Badeboldene 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 18:45
Optakt » - Real 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 13/12, 01:00
Optakt » - FC Boye 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 13/12, 05:30
Optakt » - Prebens Pige Hold 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/12, 08:50
Optakt » - Arentsen FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/12, 19:15
Optakt » - THE JIMS 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/12, 06:00
Optakt » - Hahn Football Club 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/12, 06:10
Optakt » - Peters kadetter 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/12, 16:00
Optakt » - FC Barskelona 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/12, 16:50
Optakt » - John John 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/12, 18:10
Optakt » - Højslevs Dream Team 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/12, 00:40
Optakt » - FC Coventry Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 15/12, 03:40
Optakt » - FC Qim 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/12, 08:45
Optakt » - Liverpool The Bedst 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/12, 09:35