FCUB

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U Flick the Bean 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 23:20
2 - 0 V FC GMI 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 14:05
1 - 0 T Wanyamas in Pyjamas 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 17:25
3 - 1 V Bobs boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 18:30
5 - 1 V The Real Leeds United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 08:30
0 - 1 V FC Kazan 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 11:45
0 - 4 V Rottereden 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 16:25
1 - 0 V tecchester 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 16:50
0 - 2 T Skallebølle FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 17:10
0 - 2 V Frørup CF Scottish Cup, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 25/02, 19:35
1 - 1 U Nørgaard 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 11:50
1 - 0 V FC Datway 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 12:20
1 - 0 V FC Brøgger Scottish Cup, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 14:35
4 - 0 V FC Miniracer 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:05
0 - 1 V Zenit AC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:20
1 - 0 T East Hertfordshire FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:00
2 - 1 T Bobs boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:50
2 - 2 U Rottereden 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:45
1 - 1 U The Real Leeds United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:45
3 - 0 T Afghanistan Scottish Cup, Runde 4 Cupkamp Udebanekamp I dag, 16:30
0 - 1 T West Coast FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 18:30
Optakt » - Nørgaard 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 23:25
Optakt » - Wanyamas in Pyjamas 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 01:20
Optakt » - Flick the Bean 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 07:05
Optakt » - FC GMI 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 15:30
Optakt » - West Coast FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 22:20
Optakt » - FC Miniracer 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 00:00
Optakt » - Zenit AC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 11:00
Optakt » - East Hertfordshire FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 15:50
Optakt » - FC Datway 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 21:15
Optakt » - tecchester 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 00:30
Optakt » - Skallebølle FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 06:25
Optakt » - FC Kazan 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 07:40