F C den gode

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
4 - 0 T Skytte FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/04, 01:10
0 - 2 T Brighton and hove AFC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/04, 11:35
1 - 1 U Palm CF 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/04, 13:50
0 - 2 T Steppeulvene Svenska Cupen, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 19/04, 16:25
0 - 2 T One Real Madrid FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/04, 21:50
4 - 0 T Slicetown IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 01:40
0 - 2 T Gnuville BK 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 08:40
0 - 1 T Brøndby IF Masterclas 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 15:45
3 - 0 T FC Boldklub United 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 19:40
6 - 0 T WhaleLordsDisciples FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 20:25
1 - 0 V West Byfleet FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 07:40
Optakt » - FC Dabunis 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 10:45
Optakt » - Holtumswagger 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 17:40
Optakt » - Team Bagger 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 19:35
Optakt » - AC Logenda 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 22:30
Optakt » - Brøndby IF Masterclas 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/04, 08:10
Optakt » - Brighton and hove AFC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/04, 09:40
Optakt » - Abrikode FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 10:45
Optakt » - Slicetown IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 23:35
Optakt » - Abrikode FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/04, 10:30
Optakt » - Team Bagger 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 11:30
Optakt » - Palm CF 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 12:35
Optakt » - Skytte FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 15:30
Optakt » - One Real Madrid FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/04, 18:00
Optakt » - West Byfleet FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 09:00
Optakt » - Holtumswagger 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 11:50
Optakt » - AC Logenda 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 21:05
Optakt » - FC Dabunis 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/04, 21:20
Optakt » - Gnuville BK 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/04, 02:35
Optakt » - FC Boldklub United 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/04, 10:10
Optakt » - WhaleLordsDisciples FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/04, 11:25