TeamTage

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 1 T tømrermændene 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 09/12, 07:55
1 - 2 T Den tunge støvle 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 09:55
1 - 1 U Oldyer 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 10:25
1 - 1 U Ølsted FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 11:05
8 - 0 T Poulter 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 09/12, 15:00
1 - 2 V Team Hereford Landspokalturneringen, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 09/12, 17:00
0 - 1 V Academy Hjallerup 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 08:10
0 - 3 V Kødhammer IF Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 10/12, 14:00
1 - 1 U Dannebrogs drenge 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 16:25
1 - 1 U Merz Academy FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 17:25
0 - 2 T FC LIMOMTI 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 21:20
2 - 0 T Dabberne 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/12, 09:30
0 - 4 T Team JH 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/12, 11:30
1 - 0 V Ravn BK Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 11/12, 13:40
5 - 0 T Taskforce 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/12, 15:45
0 - 1 T Trylmands Drenge 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/12, 16:50
1 - 3 T Bårdur FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/12, 21:05
0 - 4 T Poulter 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/12, 01:50
2 - 1 T FC Henneman 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/12, 09:40
0 - 0 U Merz Academy FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/12, 13:40
2 - 4 T brøndby heros Landspokalturneringen, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 12/12, 16:05
2 - 0 T Oldyer 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/12, 18:25
3 - 0 T Bårdur FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/12, 07:45
0 - 2 T FC Henneman 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/12, 13:20
0 - 1 V Den tunge støvle 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/12, 14:05
3 - 0 T Ølsted FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/12, 17:30
1 - 2 T tømrermændene 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/12, 21:00
2 - 0 V Dabberne 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:50
0 - 1 V Trylmands Drenge 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:05
2 - 0 T Team JH 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 16:05
1 - 0 V Taskforce 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:15
1 - 2 V FC LIMOMTI 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:45
0 - 2 T Academy Hjallerup 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:40
1 - 2 T Dannebrogs drenge 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:05