Team Nana

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Bergstrand Fc 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/07, 22:40
2 - 0 T SC Redhead 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 05/07, 23:10
1 - 0 T Esmus United 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 06/07, 00:40
0 - 4 T Hamsterdam CF 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/07, 13:40
1 - 2 T Evony FC 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/07, 14:05
2 - 1 V CCBK 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 07/07, 00:10
2 - 0 T Club Matas 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 07/07, 06:00
2 - 1 T FC Hulks 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 07/07, 11:10
0 - 0 U Long Dog Wanderers 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 07/07, 16:45
5 - 0 T Månk IF Copa do Brasil, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 07/07, 19:25
0 - 0 U Team High Sky 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 07/07, 22:30
1 - 2 V Ekenäs IF 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 08/07, 14:05
3 - 0 V Soldier A 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 08/07, 15:00
2 - 1 V AP Milan 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 08/07, 16:05
1 - 1 U Tartan 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 08/07, 21:40
0 - 1 V Notre Dame Sports Club 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/07, 05:05
1 - 1 U Bergstrand Fc 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/07, 08:55
2 - 1 V SC Redhead 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/07, 19:25
1 - 0 V Long Dog Wanderers 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/07, 21:00
2 - 2 U Tartan 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/07, 07:50
7 - 0 T Hamsterdam CF 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/07, 08:20
3 - 0 T Evony FC 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/07, 10:10
0 - 3 T Esmus United 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/07, 12:35
0 - 4 T Notre Dame Sports Club 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/07, 13:20
1 - 0 V Ekenäs IF 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/07, 23:05
1 - 1 U Soldier A 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 00:45
0 - 5 V AP Milan 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:25
5 - 1 V Team High Sky 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 21:00
2 - 2 U CCBK 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 07:05
0 - 1 T Club Matas 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:25
1 - 0 V FC Hulks 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:10