Natholdet

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 V Bangs United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/09, 00:15
1 - 1 U FC Viese 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/09, 08:05
0 - 0 U Ringsted FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/09, 09:10
1 - 0 T Evolution FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 09/09, 13:25
0 - 1 V Pers LØVER 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 09/09, 15:15
1 - 2 V FC Rørup Copa do Brasil, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 09/09, 20:00
0 - 3 T Bergstrand Fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/09, 00:05
2 - 0 T Trailblazers FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 10/09, 03:15
1 - 1 U FC Tuben 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/09, 12:40
4 - 0 T Elsinby Town FC Copa do Brasil, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 10/09, 16:25
1 - 1 U Gladsaxe BK 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 10/09, 19:15
2 - 1 T Brønby ifc 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 10/09, 23:15
1 - 2 T Fc lutters 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/09, 15:00
1 - 0 T Bennets Barske Bisser 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 11/09, 15:45
1 - 1 U Team Dumme Mark 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 11/09, 16:45
1 - 1 U SC Redhead 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/09, 22:15
2 - 0 V Pers LØVER 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/09, 04:30
1 - 0 V Trailblazers FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/09, 11:00
0 - 1 V Vejlencia 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 16:25
1 - 1 U Ringsted FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 19:20
2 - 1 T Bangs United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 22:25
1 - 1 U FC Viese 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/09, 23:50
1 - 0 V Vejlencia 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/09, 08:30
1 - 0 V Evolution FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/09, 10:05
0 - 2 V Fc lutters 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:00
0 - 3 T Brønby ifc 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:40
3 - 2 V Team Dumme Mark 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 15:50
0 - 2 T Bennets Barske Bisser 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:30
2 - 0 T SC Redhead 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:55
1 - 2 V FC Tuben 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 04:20
0 - 2 V Bergstrand Fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 04:50
3 - 1 V Gladsaxe BK 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:10