AC Samba

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 2 V V MandS 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 01:40
2 - 1 V SuperCobras 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 06:10
6 - 1 V FC Barny Copa do Brasil, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 24/02, 12:45
8 - 0 V FC Helte Uden Kapper 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 15:30
2 - 0 T Copenhagen City 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 21:50
0 - 0 U FC OCTAVIA 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 04:15
3 - 0 V FC Bombe Bombe 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 06:10
4 - 0 V Real Villa Oz Copa do Brasil, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 25/02, 12:15
0 - 2 V Fair Catch FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 14:30
0 - 2 T Madridsta CF 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 18:25
1 - 2 V FC Anden på coke 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 20:05
1 - 2 V Nørgaard Gunners 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 05:20
1 - 2 V Lamalicious 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 07:50
2 - 2 U Barca City CF 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 10:10
0 - 2 V Lyk Lee FC Copa do Brasil, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp 26/02, 13:20
1 - 0 V Trojka United 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 20:00
1 - 0 T Ekenäs IF 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 21:30
1 - 1 U FC OCTAVIA 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 00:50
0 - 3 T Amsterdam United Copa do Brasil, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 11:35
3 - 1 V Fair Catch FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:10
3 - 1 V DÆNCKER PROF TEAM 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:20
1 - 1 U SuperCobras 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:30
Optakt » - FC Helte Uden Kapper 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:15
Optakt » - Copenhagen City 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:50
Optakt » - Nørgaard Gunners 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:30
Optakt » - V MandS 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 19:00
Optakt » - DÆNCKER PROF TEAM 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 22:40
Optakt » - Barca City CF 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 00:55
Optakt » - Ekenäs IF 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 17:15
Optakt » - Trojka United 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 18:30
Optakt » - Lamalicious 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 20:20
Optakt » - FC Bombe Bombe 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 23:50
Optakt » - Madridsta CF 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 01:45
Optakt » - FC Anden på coke 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 09:15