FC Pizzabarbaros

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 2 V Westhside United 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 03:20
2 - 0 V cool pind 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 06:10
1 - 0 V Wild Ferrets 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 07:00
2 - 0 V tredgald FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 09:30
2 - 1 T AFC Polski 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 15:50
0 - 1 T AC Dybvad Cup of Portugal, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 25/05, 19:15
1 - 1 U Zytex Allstars 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 09:15
1 - 1 U Gamechangers FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/05, 16:55
1 - 0 V FC Ven 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/05, 18:00
2 - 0 T Bones of Thor 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 19:30
0 - 2 V Boldklubben Hillerød 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 22:20
2 - 0 T FC Avenir Beggen 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 05:30
3 - 0 V Romford Rejects 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 06:40
1 - 0 T Gødvad F C 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 13:35
1 - 1 U East Dene Utd 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 22:25
1 - 3 T Bones of Thor 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:10
6 - 0 V Westhside United 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 12:35
0 - 3 V Wild Ferrets 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 14:15
4 - 0 T AC Dybvad 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:35
0 - 0 U cool pind 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:25
0 - 0 U tredgald FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:10
0 - 3 T AC Dybvad 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 17:00
2 - 1 V AFC Polski 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 18:50
Optakt » - Boldklubben Hillerød 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 00:45
Optakt » - Romford Rejects 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 05:55
Optakt » - FC Avenir Beggen 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 06:30
Optakt » - East Dene Utd 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 09:10
Optakt » - Gødvad F C 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 15:00
Optakt » - Zytex Allstars 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 23:25
Optakt » - FC Ven 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 31/05, 05:35
Optakt » - Gamechangers FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 31/05, 10:10