Joggedrengene

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 1 T Skytteengen 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 00:50
1 - 2 V Star Quality FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 20:20
2 - 0 V MikkelsKlub IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 21:10
1 - 1 U Vejen FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 22:05
1 - 0 V chipsichips 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 22:35
1 - 1 U team neslein 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 08:40
1 - 1 U Team Mickla 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 21:05
2 - 0 V The Fisk Team 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 22:15
3 - 0 V KENNY FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 22:30
1 - 1 U Skærshale Cowboys 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/11, 07:05
5 - 0 V Barcelona 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/11, 08:15
3 - 1 V GRANADINOS FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/11, 08:40
1 - 1 U Uller United 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/11, 10:35
0 - 2 V FC Sabur 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 13/11, 17:45
1 - 0 T chipsichips 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 14/11, 05:45
2 - 1 V Star Quality FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/11, 15:00
0 - 1 V The Fisk Team 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 14/11, 16:05
2 - 1 T Peters kadetter 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 14/11, 17:55
0 - 0 U Barcelona 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 11:20
5 - 1 V Vejen FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 14:10
3 - 0 V Skytteengen 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 14:35
2 - 1 V Peters kadetter 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 18:15
1 - 1 U MikkelsKlub IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 21:35
1 - 0 V FC Sabur 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:00
1 - 1 U Skærshale Cowboys 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:45
0 - 0 U Uller United 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:00
1 - 0 T GRANADINOS FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 13:00
3 - 0 V Team Mickla 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 05:45
2 - 0 V team neslein 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:20
1 - 0 T KENNY FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:15