TIMS XI

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 4 V FC Jägerbombs 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 08:40
1 - 2 T RANGERS CB 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 16:00
2 - 0 T Wakandas 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 16:35
4 - 1 V Acha 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 20:00
2 - 0 V FC Gotfredsen 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/09, 09:40
5 - 0 V Brough 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/09, 12:50
0 - 2 V Letsgg 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 13:40
2 - 1 V Last hope Newcomers Challenge, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 22/09, 16:35
0 - 1 T Wolves FC Scottish Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 22/09, 17:50
0 - 4 T Bæverholdet 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/09, 19:20
0 - 3 V Stichill City 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 20:35
0 - 3 V Rochfield AFC 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/09, 09:15
0 - 1 T Roadrunners Newcomers Challenge, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 23/09, 13:25
0 - 1 V Kildalloig City 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/09, 16:50
4 - 0 V Kintessack 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/09, 18:20
4 - 0 V Grantown on Spey 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/09, 19:05
0 - 4 V Leuchars 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 04:30
3 - 0 V Stichill City 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:15
0 - 3 V Brough 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:05
1 - 2 V Taunton Royals 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:00
1 - 2 T FC Jägerbombs 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:40
0 - 3 V Acha 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:55
0 - 4 T Wakandas 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:40
2 - 1 T RANGERS CB 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 12:35
Optakt » - Taunton Royals 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 19:20
Optakt » - Leuchars 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/09, 08:45
Optakt » - Kintessack 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/09, 14:50
Optakt » - Rochfield AFC 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/09, 16:30
Optakt » - Kildalloig City 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/09, 19:25
Optakt » - Grantown on Spey 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/09, 21:30
Optakt » - Letsgg 5. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/09, 23:20
Optakt » - FC Gotfredsen 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 27/09, 06:00
Optakt » - Bæverholdet 5. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 27/09, 07:45