FC Flums

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Polles Elite 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 08:20
1 - 0 T tuborg juleøl fc 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 10:40
0 - 7 V Thilde United Svenska Cupen, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 18/11, 12:00
3 - 1 T AC Tåsten 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 13:15
3 - 0 T Team Bagger 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 15:35
0 - 0 U Stella Bucharest 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 16:15
1 - 2 T Gnuville BK 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:25
1 - 2 V Inter Futsal 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:50
0 - 2 V Shanklys drenge Svenska Cupen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp I går, 16:15
2 - 1 T Torpedo Trollhättan 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:00
0 - 0 U Floppers 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 22:40
2 - 1 V FC RUMLE 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:20
2 - 0 V Liverbirds Club 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:05
0 - 0 U Wuppertaler SV 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:25
0 - 0 U Orange Beavers 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:25
Optakt » - Polles Elite Svenska Cupen, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp I dag, 16:50
Optakt » - Dubai Marina FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:20
Optakt » - Floppers 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 01:05
Optakt » - Bratfud Rovers 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 10:05
Optakt » - tuborg juleøl fc 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 12:35
Optakt » - Stella Bucharest 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 21:55
Optakt » - Bratfud Rovers 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 07:05
Optakt » - FC RUMLE 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 10:40
Optakt » - Team Bagger 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 16:30
Optakt » - AC Tåsten 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 17:50
Optakt » - Polles Elite 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 18:35
Optakt » - Dubai Marina FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 06:20
Optakt » - Wuppertaler SV 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 09:40
Optakt » - Liverbirds Club 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 14:00
Optakt » - Orange Beavers 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 20:40
Optakt » - Gnuville BK 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 09:50
Optakt » - Inter Futsal 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 10:55
Optakt » - Torpedo Trollhättan 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 11:45