US Open Cup

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
04/08, 11:40 3. division, pulje 4 Funder GF 0 - 2 SDs dreamteam Major League Soccer
04/08, 11:40 4. division, pulje 1 Thomas seje drenge 0 - 4 Sports Mongolerne 3. division, pulje 2
04/08, 12:00 2. division, pulje 2 real hmr 1 - 0 FC La Buena 3. division, pulje 3
04/08, 12:20 3. division, pulje 1 Touvlo United 0 - 2 Dame N Doye 3. division, pulje 1
04/08, 12:25 3. division, pulje 1 Dicks Drenge 0 - 2 Chelsea V 2. division, pulje 1
04/08, 12:30 3. division, pulje 4 FC Jalyma 0 - 2 FC Roncatto Major League Soccer
04/08, 12:45 4. division, pulje 7 EstKaboom 0 - 4 Lyngby BK 2. division, pulje 1
04/08, 12:50 4. division, pulje 5 Real Fristrup 1 - 3 Jog Power 3. division, pulje 4
04/08, 13:00 3. division, pulje 2 Tøsepigen 2 - 0 FC Kick Ass 4. division, pulje 5
04/08, 13:05 3. division, pulje 4 Imperio de moto 0 - 2 KF Shkendija Major League Soccer
04/08, 13:20 3. division, pulje 3 zjalser 0 - 7 Guld Anden CF 2. division, pulje 2
04/08, 13:40 5. division, pulje 6 Easterbronx 6 - 1 CRYSTAL KEEFY 5. division, pulje 6
04/08, 13:50 2. division, pulje 2 FC Rynke 2 - 0 Bristol Rovers FC 4. division, pulje 7
04/08, 13:55 3. division, pulje 4 Houston Dynamo 2 - 3 Landsholdet Major League Soccer
04/08, 13:55 2. division, pulje 2 Real Nyborg 1 - 2 FC Sebcol 2. division, pulje 1
04/08, 14:10 4. division, pulje 3 Erantis 1 - 3 FC Weber 2. division, pulje 2
04/08, 14:15 2. division, pulje 2 Fraucadia FC 0 - 9 Pyllerne 2. division, pulje 2
04/08, 14:20 4. division, pulje 6 Deportivo Amager 0 - 3 de ville piger slot 2. division, pulje 2
04/08, 14:20 4. division, pulje 6 Indy Eleven 1 - 0 Strikertigers 4. division, pulje 3
04/08, 14:20 4. division, pulje 4 FC Snemænd 0 - 3 FC Langben 2. division, pulje 1
04/08, 14:25 3. division, pulje 2 Chelsea Athletic 2 - 4 Clout Gang 3. division, pulje 3
04/08, 14:30 3. division, pulje 1 sport fanatic 0 - 6 FC Blumen Major League Soccer
04/08, 14:55 4. division, pulje 1 Kamikaze Old Boys 1 - 3 Arthurlie 2. division, pulje 2
04/08, 15:20 2. division, pulje 2 Houston Galaxy 6 - 0 FC gylden 4. division, pulje 4
04/08, 15:25 3. division, pulje 4 TurboTeam 3 - 0 Telford Fortunes 5. division, pulje 6
04/08, 15:30 4. division, pulje 1 Bois Boldklup 1 - 0 Purple eskimoes 3. division, pulje 3
04/08, 15:30 4. division, pulje 2 Seriously 2 - 0 Fodbold expert fc 4. division, pulje 2
04/08, 15:40 3. division, pulje 1 Fox allstars 4 - 1 Brøndby AIIstars 3. division, pulje 2
04/08, 16:00 2. division, pulje 1 Krogager FB 3 - 0 Hatting Allstars 4. division, pulje 7
04/08, 16:00 3. division, pulje 2 AC Miron 5 - 0 Juventus NYC 4. division, pulje 4